Jeszcze tylko dzisiaj!

Przypominamy o naszym konkursie: jeszcze tylko do północy czekamy na Wasze moto-mikołajkowe zdjęcia! Szukamy najbardziej odjechanego Mikołaja i najbardziej odlotowej Śnieżynki. Nagrody czekają!

Zasady są proste jak konstrukcja cepa, a nawet jeszcze mniej skomplikowane. Wystarczy wymyślić odlotowo-moto-mikołajowe przebranie lub znaleźć się moto-mikołajowym otoczeniu lub w takiej właśnie sytuacji. Pstryknąć zdjęcie i podesłać nam je mailem ([email protected])*
Na Wasze fotki czekamy do niedzieli 11.12 do godziny 00.00. Żeby nie było narzekań i utyskiwań, że faworyzujemy Śnieżynki (co chyba nie dziwi) rywalizację podzieliśmy na grupy - w pierwszej same Śnieżynki, czyli piękniejsza część ludzkości, z kolei brzydsza - Mikołaje - w drugiej.
Do zgarnięcia jest wypasiony zestaw nagród od Orlena oraz limitowane (nigdzie ich nie kupicie) kubki Motocykla.
Zwycięzców poznacie w poniedziałek 12.12 o godz. 12.12 (a jak!). Szczegóły poniżej.

Zestawy dla Śnieżynek:

I miejsce - kubek MOTOCYKL, 4-litrowa bańka oleju Orlen Platinum (10W40 półsyntetyk), plecak, czapka zimowa oraz zestaw do mycia maszyny.

II miejsce - kubek MOTOCYKL, plecak, czapka zimowa oraz zestaw do mycia maszyny.

III miejsce - kubek MOTOCYKL, plecak oraz zestaw do mycia maszyny.

Zestawy dla Mikołajów:

I miejsce - kubek MOTOCYKL, 4-litrowa bańka oleju Orlen Platinum (10W40 półsyntetyk), polar, koszula, bejsbolówka oraz zestaw do mycia maszyny.

II miejsce - kubek MOTOCYKL,  polar, koszula, bejsbolówka oraz zestaw do mycia maszyny.

REKLAMA

REKLAMA

III miejsce - kubek MOTOCYKL, polar, bejsbolówka oraz zestaw do mycia maszyny.

*wysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację na stronie www.motocykl-online.pl oraz na fanpage'u Motocykla na Facebooku.

REKLAMA