[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Jeszcze tylko dzisiaj!

Przypominamy o naszym konkursie: jeszcze tylko do północy czekamy na Wasze moto-mikołajkowe zdjęcia! Szukamy najbardziej odjechanego Mikołaja i najbardziej odlotowej Śnieżynki. Nagrody czekają!

Zasady są proste jak konstrukcja cepa, a nawet jeszcze mniej skomplikowane. Wystarczy wymyślić odlotowo-moto-mikołajowe przebranie lub znaleźć się moto-mikołajowym otoczeniu lub w takiej właśnie sytuacji. Pstryknąć zdjęcie i podesłać nam je mailem (motocykl@mpp.pl)*
Na Wasze fotki czekamy do niedzieli 11.12 do godziny 00.00. Żeby nie było narzekań i utyskiwań, że faworyzujemy Śnieżynki (co chyba nie dziwi) rywalizację podzieliśmy na grupy - w pierwszej same Śnieżynki, czyli piękniejsza część ludzkości, z kolei brzydsza - Mikołaje - w drugiej.
Do zgarnięcia jest wypasiony zestaw nagród od Orlena oraz limitowane (nigdzie ich nie kupicie) kubki Motocykla.
Zwycięzców poznacie w poniedziałek 12.12 o godz. 12.12 (a jak!). Szczegóły poniżej.

Zestawy dla Śnieżynek:

I miejsce - kubek MOTOCYKL, 4-litrowa bańka oleju Orlen Platinum (10W40 półsyntetyk), plecak, czapka zimowa oraz zestaw do mycia maszyny.

REKLAMA

II miejsce - kubek MOTOCYKL, plecak, czapka zimowa oraz zestaw do mycia maszyny.

III miejsce - kubek MOTOCYKL, plecak oraz zestaw do mycia maszyny.

Zestawy dla Mikołajów:

I miejsce - kubek MOTOCYKL, 4-litrowa bańka oleju Orlen Platinum (10W40 półsyntetyk), polar, koszula, bejsbolówka oraz zestaw do mycia maszyny.

II miejsce - kubek MOTOCYKL,  polar, koszula, bejsbolówka oraz zestaw do mycia maszyny.

REKLAMA

REKLAMA

III miejsce - kubek MOTOCYKL, polar, bejsbolówka oraz zestaw do mycia maszyny.

REKLAMA

*wysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację na stronie www.motocykl-online.pl oraz na fanpage'u Motocykla na Facebooku.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij