[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Jeździmy najnowszym Ducati Monster 821

Te motocykl oficjalnie zadebiutuje za tydzień, podczas targów w Medioalnie. Jeszcze przed oficjalną premierą jeździliśmy nowym Ducati 821. 

Ducati Monster 821 Ducati Monster 821

 Nie ma co ukrywać, w nowym modelu zmiany nie są rewolucyjne. Nowy zbiornik paliwa i zadupek, co czyni motocykl smuklejszym; poprawiona ergonomia - podnóżki pasażera zostały zamontowane na nowych wspornikach, a nie jak do tej pory na wspólnych stelażach z podnóżkami kierowcy; nowy, czytelniejszy i łączący się  z telefonem wyświetlacz zegarów wykonany w technologii TFT; nowe przednia i tylne lampy; poprawiony ABS to tylko najważniejsze ze zmian. Zapomniałbym o jeszcze jednym, nowym, nadającym bardziej sportowy charakter motocyklowi i obowiązkowo spełniającym normy Euro4 tłumiku. 

O tym jak jeździ ten motocykl będziecie mogli przeczytać w grudniowym wydaniu Motocykla. Dzisiaj zobaczcie krótki film z prezentacji.

REKLAMA

 

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij