Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Joan Lascorz wciąż na intensywnej terapii

Joan Lascorz, który uległ wypadkowi podczas treningów Superbike na Imoli na początku miesiąca wciąż nie wrócił do zdrowia. Jego stan nie uległ poprawie i lekarze wciąż nie wykluczają paraliżu.

Po przewiezieniu do szpitala w Barcelonie Lascorz cały czas przebywa na OIOM'ie, a jego stan jest utrzymywany w sekrecie. Brytyjskiemu magazynowi MCN udało się jednak porozmawiać z managerem zespołu Kawasaki, który miał poinformować o tym, że Joan może poruszać rękami, ale nogi wciąż są niesprawne. Wciąż istnieje ryzyko paraliżu, jednak jedną z przyczyn trwającego paraliżu nóg może być wciąż nieustępująca opuchlizna wokół 6 kręgu szyjnego. Jest szansa, że gdy opuchlizna zejdzie czucie w nogach Lascorza wróci i choć przed całkowitym powrotem do zdrowia czeka go jeszcze bardzo daleka, jest nadzieja, że zawodnik będzie chodził. Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze informacje.

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ