[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

John McGuinness dołącza do Nortona!

23-krotny zwycięzca Tourist Trophy, podpisał właśnie kontrakt z marką Norton. Podczas najbliższych wyścigów na wyspie Man, McGuiness dosiądzie SG7 i wystartuje w klasie Superbike TT i Senior TT.

Norton, SG7, John McGuiness, Honda

John McGuinness to 45 letni zawodnik, który stanął na podium TT aż 46 razy- z czego 23-krotnie zajął pierwsze miejsce! Dzięki swoim osiągnięciom jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników w historii Isle of Man - bardziej od niego utytułowany jest tylko Joey Dunlop.

W ostatnich latach John należał do ekipy HRC i ścigał się CBR 1000 RR, ale w tym sezonie podpisał kontrakt z brytyjską legendarną marką. Do wyścigowego teamu Nortona oprócz McGuinnessa należy również Josh Brookes – brytyjski mistrz klasy Superbike. W tym sezonie zawodnicy wystartują na Nortonach SG7, których bazą były V4 RR.

REKLAMA

Podczas zeszłorocznego, majowego North West 200 w Irlandii, McGuiness nie miał farta. Złamał prawą nogę, przez co nie wystartował w TT. Przed zawodnikiem stoi nie lada wyzwanie bo nadal zmaga się z kontuzją. Niedługo John zaczyna rehabilitację i jak sam mówi – ma wielką nadzieję na powrót do czołówki, a my trzymamy kciuki. Tourist Trophy startuje 26 maja, więc ma on jeszcze 4 miesiące na odzyskanie formy.

McGuiness o Nortonie:
Czuję, że potrzebuję więcej energii, którą na pewno znajdę z Nortonem. Kiedy po raz pierwszy rozmawiałem ze Stuartem Garnerem (właściciel marki Norton) poczułem pasję i ducha wyścigów. Oglądałem też Stevea Hislopa który w ’92 wygrał TT na Nortonie i to było mega! Oczywiście – nie mogę dać ponieść się emocjom, bo czeka na mnie ciężka praca, ale team Nortona i SG7 mają spory potencjał.

Co zmieniło się w ekipie Hondy?
https://www.motocykl-online.pl/newsy/Nowi-zawodnicy-w-ekipie-Hondy-Racing

Zobacz również:
Indie to nie tylko kraj gdzie jest bieda, ponad miliard ludności, Tikka Masala  (najpopularniejsze danie na świecie - dla niezorientowanych), ciabatta, Royal Enfield i autobusy obwieszone pasażerami jak kiście bananów. Indie rozwijają się prężnie. Dowodem tego może być właśnie budowany tam tor wyścigowy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij