[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

John McGuinness złamał nogę. Nie wystartuje w TT?

Król góry, czyli John McGuinness, wielokrotny zwycięzca TT na wyspiem Man złamał nogę podczas kwalifikacji do wyścigów North West 200.

Guy Martin i John McGuiness w sezonie 2017 będą się ścigać na Hondach CBR 1000 RR FireBlade SP2.

North West 200 to wyścigi w Irlandii, które zwykle są traktowane jako przetarcie dla nadchodzących wielkimi krokami zawodów Tourist Trophy. Często startuje w nich czołówka TT aby przygotować siędo najważniejszych zawodów w sezonie. W North West 200 startowali też zawodnicy zespołu Honda Racing Team John McGuinness i Guy Martin.

Ten pierwszy - legenda TT i 23-krotny zwycięzca tych zawodów niestety uległ wypadkowi podczas kwalifikacji do wyścigu. Jak podaje Honda John w wypadku złamał nogę i najprawdopodobniej nie zobaczymy go podczas TT do którego zostało raptem 3 tygodnie. Wypadek miał miejsce na Primorse Hill. McGuinness został przetransportowany do szpitala w Belfaście.

REKLAMA

Zespół Hondy nie jest pewien czy problem nie leżał w motocyklu, więc na wszelki wypadek wycofał też start Guya Martina z wyścigu klasy SuperStock. Do wyścigu klasy Superbike sprawa powinna być już wyjaśniona więc jest szansa że szalony mechanik ciężarówek wystartuje w NW200.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij