[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Józef K. zatrzymany!

Pisaliśmy o tym w lipcu. Sprawca wypadku w którym zginął Krzysiek Jasik, a jego żona został ciężko ranna, został wreszcie ujęty. Józef Kuśmierek, za którym został wysłany list gończy wreszcie wpadł w ręce policji.

Po zniknięciu sprawcy, który nie został zatrzymany w areszcie i wykorzystał sytuację do ucieczki szczecińska policja wysłała za nim List Gończy. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Sprawca został ujęty i doprowadzony do aresztu. Tam będzie czekał na proces. A już w najbliższą sobotę koncert Przyjaciele Yossariana, poświęcony Krzyśkowi Jasikowi. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację żony Krzyśka i zapewnienie ich dzieciom porządnego ubezpieczenia. Więcej informacji TUTAJ.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij