[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Jubileuszowa Yamaha YZF-R1M GYTR - na 20-lecie

W tym roku mija okrągłe 20 lat od pojawienia się na ulicach Yamahy R1. Z tej okazji Yamaha przygotowała coś specjalnego dla fanów wyścigów i zawodników wyścigowych.

Gdyby wypasiona wersja Yamahy R1 - M była za mało wyczynowa Yamaha przygotowała dla fanów ostrej jazdy coś jeszcze lepszego. Z okazji 20 urodzin Yamahy R1 podczas targów EICMA 2018 w Mediolanie japońska marka zaprezentowała specjalną wersję GYTR (Genuine Yamaha Technology Racing) skierowaną tylko na tor wyścigowy (bez homologacji drogowej).

Już sam fakt, że Yamaha postawiła na piękne malowanie prosto z wyścigu Suzuka 8-hours, który wygrał zespół składający się z zawodników WSBK (Alex Lowes, Michael van der Mark) oraz kierowcy testowego Yamahy - Katsuyuki Nakasugi czyni ten motocykl wyjątkowym ale to nie wszystko. W seryjnym wyposażeniu tej maszyny znalazło się sporo części właśnie z półki performance (Genuine Yamaha Technology Racing). Jest lekka wyścigowa instalacja elektryczna z możliwością strojenia ECU, krótki rollgaz, zawieszenie Öhlins (widelec FGRT 219 i amortyzator TTX36 GP), tytanowy układ wydechowy Akrapovica - Evolution 2, a nawet takie drobiazgi jak crashpady od Gilles Tooling. Na te wszystkie smaczki przychodzą właśnie pięknie i wyjątkowo pomalowane owiewki, oczywiście wykonane z włókna węglowego.

REKLAMA

Cena nie jest jeszcze znana jednak ilość motocykli ograniczona jest do 20 sztuk w Europie. Zapisy ruszą w połowie grudnia i wtedy też pojawią się ceny. Wszyscy szczęśliwcy którzy staną się posiadaczami tego motocykla wezmą też udział w specjalnej imprezie Yamaha Racing Experience 2019 gdzie będą mogli uwolnić potencjał swoich motocykli.

Zobacz także:

Wszystkie nowości na sezon 2019

BMW S 1000 RR 2019 - nowy superbike z Bawarii

zobacz galerię

Zobacz również:
Wąski jak drut, twardy jak żelazo i mroczny jak asfalt o północy - nowy Harley-Davidson Blackline to okrojony do kości model Softail. Buntownicza kreacja ruchu Dark Custom czci trzy fundamentalne elementy motocyklizmu: mechaniczne piękno, wewnętrzny żar i długą, czarną linię asfaltu na drodze przed Tobą.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij