Junak SR 400 - wyprzedaż rocznika 2022

W 2022 roku Junak powrócił do segmentu motocykli klasy średniej. Nowym modelem był Junak SR 400, który zaskakiwał poręcznością i osiągami. Teraz ten motocykl jest dostępny w nowej niezwykle atrakcyjnej cenie.

Junak SR 400 Junak

Junak SR 400 jest motocyklem, który dobrze wpisuje się w obecne trendy na polskim rynku motocyklowym. Użytkownicy tej marki często zaczynają swoją motocyklową przygodę od motocykli klasy 125 cm3. Proste w obsłudze, łatwe w prowadzeniu szybko znajdują swoich zwolenników. Gdy osiągi "125" przestają być wystarczające, zbliża się czas wymiany motocykla na mocniejszy i szybszy. Wtedy na scenę wkracza Junak SR 400.

 

JUNAK SR 400 - KLASYCZNY, NIESZABLONOWY WYGLĄD

Junak SR 400 to motocykl czerpiący garściami z nurtu motocykli customowych. Moda na cafe racery i scramblery nie przemija, a SR 400 łączy te style. Prosta klasyczna linia nadwozia zgrabnie ukrywa to, co w jego przypadku jest najistotniejszą cechą świadczącą o jego charakterze. Mowa o napędzie w postaci nowoczesnego, dwucylindrowego, chłodzonego cieczą i zasilanego układem wtryskowym silnika o pojemności 401 cm3, który oferuje dynamikę na niespotykanym do tej pory w naszej gamie poziomie. Moc 42,8 KM pozwoli na płynną jazdę w każdych dopuszczalnych przez prawo drogowe prędkościach. To z kolei sprawia, że Junak SR 400 jest idealną propozycją na wykonanie kolejnego kroku w rozwoju własnej przygody motocyklowej.

Junak SR 400Junak

 

 

JUNAK SR 400 - BOGATE, NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

Jego klasyczne w formie nadwozie udanie uzupełnia nowoczesna konstrukcja oraz bogate wyposażenie. Jest to między innymi oświetlenie typu Full-LED oraz kokpit wyposażony w ciekłokrystaliczny wyświetlacz oferujący dużą ilość informacji oraz klasyczny i będący sportowym nawiązaniem wskazówkowy obrotomierz. Na pokładzie nie zabrakło będącego na liście wyposażenia standardowego portu USB do ładowania urządzeń mobilnych, a w układzie hamulcowym o bezpieczeństwo dba dwukanałowy układ ABS. Stylowy układ wydechowy został wykonane w całości ze stali nierdzewnej.

Junak SR 400Junak

Junak SR 400Junak

Junak SR 400Junak

 

Junak SR 400 z rocznika 2022 jest teraz dostępny w specjalnej, wyprzedażowej cenie, obniżonej z 26499 zł do 19 999 zł.

Więcej informacji o jednośladach dostępnych jest na www.junak.com.pl

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA