[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Junak z dostawą pod dom

Koronawirus zmienia nasz świat. Kilka dni temu wspominaliśmy o możliwości kupna dowolnej  Yamahy przez Internet. Dzisiaj dotarła do nas informacja o kolejnej firmie sprzedającej swoje jednoślady w sieci. W ten sposób możesz kupić dowolny model Junaka, a pojazd zostanie dostarczony pod drzwi twojego domu. 

Żeby zamówić interesujący cię pojazd nie musisz nawet dzwonić do dilera. Wystarczy, że zarezerwujesz go na stronie www.junak.com.pl podasz adres dostawy i po sprawie. Składając zamówienie będziesz musiał wybrać opcję płatności. Jeśli chciałeś wziąć jednoślad w kredycie nie ma problemu, po złożeniu rezerwacji skontaktuje się z tobą najbliższy diler. 

Jednoślad zostanie dostarczony pod drzwi twojego domu w zryczałtowanej cenie 99 zł. 

"Wszystkie te zmiany mają na celu tylko jedno, poprawę komforty naszych klientów w perspektywie rozpoczynającego się sezonu motocyklowego. Zainteresowani mają możliwość złożenia zamówienia na naszej stronie dowolnie wybranego pojazdu a po potwierdzeniu przez centrale dostępności , z kupującym skontaktuje się diler marki Junak. Wszelkie formalności związane z finalizacją zakupu, sposobu finansowania można wykonać bez wychodzenia z domu. Na wskazany adres zostaje podstawiony gotowy do jazdy, po przeglądzie zerowym Junak wraz z kompletem dokumentów" - mówi Karol Kopytek, przedstawiciel marki.

 

 

 

Warto dodać, że większość punktów sprzedaży marki działa normalnie. Jednak mając na względzie obecną sytuację zalecamy skracanie wizyt do niezbędnego minimum.

Zobacz również:
Jakkolwiek to zabrzmi, ale na początku było BMW. Nie byle jakie, lecz kultowy model BMW R 1200 GS. Później do oferty dołączył model dla prawdziwych twardzieli - Harley-Davidson Fat Boy. Było turystyczne enduro, był chopper, logicznym jest, że kolejnym motocyklem w kolekcji musiała być maszyna sportowa. W ten oto sposób do maszyn zbudowanych z klocków Lego dołączyło Ducati Panigale V4R. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA