Junak z dostawą pod dom

Koronawirus zmienia nasz świat. Kilka dni temu wspominaliśmy o możliwości kupna dowolnej  Yamahy przez Internet. Dzisiaj dotarła do nas informacja o kolejnej firmie sprzedającej swoje jednoślady w sieci. W ten sposób możesz kupić dowolny model Junaka, a pojazd zostanie dostarczony pod drzwi twojego domu. 

Motor Presse Polska

Żeby zamówić interesujący cię pojazd nie musisz nawet dzwonić do dilera. Wystarczy, że zarezerwujesz go na stronie www.junak.com.pl podasz adres dostawy i po sprawie. Składając zamówienie będziesz musiał wybrać opcję płatności. Jeśli chciałeś wziąć jednoślad w kredycie nie ma problemu, po złożeniu rezerwacji skontaktuje się z tobą najbliższy diler. 

Jednoślad zostanie dostarczony pod drzwi twojego domu w zryczałtowanej cenie 99 zł. 

"Wszystkie te zmiany mają na celu tylko jedno, poprawę komforty naszych klientów w perspektywie rozpoczynającego się sezonu motocyklowego. Zainteresowani mają możliwość złożenia zamówienia na naszej stronie dowolnie wybranego pojazdu a po potwierdzeniu przez centrale dostępności , z kupującym skontaktuje się diler marki Junak. Wszelkie formalności związane z finalizacją zakupu, sposobu finansowania można wykonać bez wychodzenia z domu. Na wskazany adres zostaje podstawiony gotowy do jazdy, po przeglądzie zerowym Junak wraz z kompletem dokumentów" - mówi Karol Kopytek, przedstawiciel marki.

 

 

 

Warto dodać, że większość punktów sprzedaży marki działa normalnie. Jednak mając na względzie obecną sytuację zalecamy skracanie wizyt do niezbędnego minimum.

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA