[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Już ten weekend w Gdańsku odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy w motocrossie

Święto motocrossu powraca na Gdański tor. Po zeszłorocznej spektakularnej rywalizacji na wysokim poziomie, już 08-09 września będziemy mogli obserwować zmagania najlepszych europejskich zawodników i zawodniczek.

Impreza Motocross of European Nations / Drużynowe Mistrzostwa Europy odbędzie się w najbliższy weekend, 8-9 września  na torze motocrossowym Gdańsk przy ul. Stargardzkiej

Nim to jednak nastąpi, w piątek 7 września o godzinie 18:30 w Forum Gdańsk odbędzie się uroczysta prezentacja zawodników biorących udział w imprezie; 20 zawodniczek i 72 zawodników reprezentujących 18 krajów!

REKLAMA

Organizatorem Motocross of European Nations / Drużynowe Mistrzostwa Europy jest Gdański Auto Moto Klub  

Listy startowe i plan imprezy dostępne są na:  www.mxoen2018.pl

Przypomnijmy, że zeszłoroczne zawody odbyły się w bardzo trudnych warunkach. Po intensywnych nocnych opadach deszczu w sobotę odbyła się tylko jedna seria treningowa, po czym decyzją jury reszta rywalizacji tego dnia została odwołana. Organizator stanął jednak na wysokości zadania i w niedzielę na Gdańskim torze motocrossowym mogliśmy obserwować fascynujące zmagania.

Rywalizację mężczyzn wygrali Francuzi przed Duńczykami i Włochami Rywalizację kobiet zdominowały zaś Holenderki przed Włoszkami i Niemkami.

Zeszłoroczne wyniki:

rywalizacja mężczyzn: www.fim-europe.eu/events/447

rywalizacja kobiet: www.fim-europe.eu/events/448

Przypomnijmy też w skrócie strukturę zawodów. Federacje zrzeszone w FIM-EUROPE mogą wystawić po jednym teamie damskim (2 riderki) i jednym teamie męskim (4 jeźdźców: 2x EMX85, EMX125, EMX250).

Polska jako organizator ma prawo wystawić dwa teamy, których skład podany zostanie  do wiadomości po ostatniej rundzie Orlen Mistrzostw Polski w Motocrossie). Zawodnicy rywalizując ze sobą walczą o jak najlepsze pozycje, a o końcowej klasyfikacji decydują starty wszystkich zawodników danej reprezentacji.

Bilety: dorośli - 30zł, dzieci gratis.
Bilet kupiony w sobotę upoważnia do wstępu na tor również w niedzielę. Ważne - bilety sa do nabycia przy wejściu na tor, ale płatność tylko gotówką.

Na torze na kibiców czekają dodatkowe atrakcje: przejażdżki małymi motocyklami, pokazy militarne, plac zabaw dla dzieci.

https://www.facebook.com/MXOEN2018/

Zobacz również:
Jedni cierpią z powodu małego głoda, a inni popełniają małe błędy. Biaggi i Melandri coś o tym wiedzą.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij