[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Już w sprzedaży!

Najnowszy numer Motocykla już dzisiaj trafił do kiosków, salonów prasowych i na stacje benzynowe. Zobaczcie co dla was przygotowaliśmy.

Zaczynamy od mocnego uderzenia - długo oczekiwany test Triumpha Tigera 800 XC (chyba nigdy wcześniej nie wysłaliście tylu maili w sprawie jakiegokolwiek motocykla), bratobójcze porównanie dwóch KTM-ów - czy EXC-F 350 może skopać tyłek EXC 450? Oprócz tego trochę klasyki w porównaniu trzech nakedów chłodzonych powietrzem oraz cichy zabójca MonoTracer z elektrycznym silnikiem o mocy 204 KM, nowa MV Agusta F4 RR, Suzuki GSR 750. używana Kawa ZX10R. Quad Kymco MXU 450i nie miał lekko na poligonie drawskim. Całość uzupełnia test butów turystyczno-off-roadowych, sport (od Mistrzostw Polski przez Red Bull X-fighters, po MotoGP) oraz turystyka śladami Easy Ridera.

Leniwi tutaj mogą przejrzeć numer bez odrywania się od komputera. Miłej lektury!

REKLAMA


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij