Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Już w te weekend Wrocław Motorcycle Show 2013

Już po raz trzeci we Wrocławiu odbędzie się impreza targowa Wrocław Motorcycle Show 2013. Patronem medialnym imprezy jest MOTOCYKL.

Wrocław Motorcycle Show odbędzie się 16-17 marca we wrocławskiej Hali Stulecia (dawnej hali Ludowej) od 10-18. Wśród atrakcji będą stoiska prawie 60 wystawców, pokazy stuntu, konkursy i wystawa Customów. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło 13 000 osób więc impreza się rozkręca. Bilety w cenie 20 (normalny) i 15 zł (ulgowy - uczniowie, studenci i emeryci). Dzieci do lat 10 wchodzą za friko. Więcej informacji na www.wroclawmotorcycleshow.pl.


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij