REKLAMA

Już za 10 dni GS Trophy 2013

Tegoroczna edycja BMW GS Trophy CEEU (Europa centralna i wschodnia) odbędzie się w Komańczy w Beskidzie Niskim już za 10 dni 23-25 sierpnia. Na uczestników czekają piękne krajobrazy, świetne trasy i oczywiście niesamowite przeżycia.

wśród atrakcji tegorocznego GS Trophy oprócz setek kilometrów pięknych i wymagających tras pojawi się też szkolenie z podstaw jazdy w terenie na krótkim torze prowadzone przez Akademię Enduro. Będą też promocje ciuchów i akcesoriów BMW Motorrad, promocja na opony Metzeler dla GS-ów, wypożyczalnia oraz pełny serwis opon zapewniony przez BMW Sikora. Oprócz tego będzie też prezentacja specjalnego przewodnika po Alpach oraz ciekawa prezentacja filmu z wyprawy Londyn-Chiny. Pojawią się też atrakcje dla osób towarzyszących uczestnikom GS Trophy (rodzin i dzieci). Więcej informacji na temat rejestacji, zakwaterowania i samej imprezy znajdziecie na www.gstrophy.pl.

zobacz galerię

Zobacz również:
1 kwietnia weszły w życie przepisy rozporządzenia wprowadzającego dodatkowe ograniczenia w przemieszczaniu się na terytorium Polski. Co przepisy mówią o jeździe motocyklem? Czy można zabrać pasażera? Co z jazdą w grupach?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA