REKLAMA

KONKURS ŚWIĄTECZNY WCIĄŻ TRWA!

Święta coraz bliżej, czas prezentów... i tak dalej... i tak dalej. Walimy prosto z mostu! Mamy dla was 5 filmów TT: Closer to The Edge! Jedyne co musicie zrobić to wziąć udział w naszym konkursie.

Zima wreszcie dała o sobie znać więc czas na mały konkurs. Po pierwsze polubcie nasz profil na Facebooku, a po drugie: przysyłajcie na adres [email protected] wasze zimowe zdjęcia z motocyklami opatrzone ciekawym lub zabawnym komentarzem! Najbardziej efektowne zdjęcia wybrane przez jury w składzie: Renifer Rudolf, Dziadek Mróz, Śnieżynka Esmeralda i ekipa wesołych trollów z redakcji Motocykla; zostaną nagrodzone filmem TT: Closer to The Edge (to to samo co TT3D, tylko nie w 3D:)). Nie liczy się więc szybkość tylko efekt waszych trudów. Konkurs startuje dziś o 20 i potrwa do 16 grudnia do południa! Wyniki ogłosimy 17 grudnia! Do dzieła i puśćcie wodze fantazji - niech wasze przebiegłe umysły wymyślą coś oryginalnego!

Zobacz również:
Rossi chory na Covid-19. Epidemia nie omija również największych gwiazd sportu. 9-krotnego mistrza zabraknie na starcie najbliższego wyścigu w Aragon. Chory jest też jeden z pretendentów do tytułu w Moto3.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA