[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

KONKURS ŚWIĄTECZNY WCIĄŻ TRWA!

Święta coraz bliżej, czas prezentów... i tak dalej... i tak dalej. Walimy prosto z mostu! Mamy dla was 5 filmów TT: Closer to The Edge! Jedyne co musicie zrobić to wziąć udział w naszym konkursie.

Zima wreszcie dała o sobie znać więc czas na mały konkurs. Po pierwsze polubcie nasz profil na Facebooku, a po drugie: przysyłajcie na adres motocykl@mpp.pl wasze zimowe zdjęcia z motocyklami opatrzone ciekawym lub zabawnym komentarzem! Najbardziej efektowne zdjęcia wybrane przez jury w składzie: Renifer Rudolf, Dziadek Mróz, Śnieżynka Esmeralda i ekipa wesołych trollów z redakcji Motocykla; zostaną nagrodzone filmem TT: Closer to The Edge (to to samo co TT3D, tylko nie w 3D:)). Nie liczy się więc szybkość tylko efekt waszych trudów. Konkurs startuje dziś o 20 i potrwa do 16 grudnia do południa! Wyniki ogłosimy 17 grudnia! Do dzieła i puśćcie wodze fantazji - niech wasze przebiegłe umysły wymyślą coś oryginalnego!

REKLAMA
Zobacz również:
Moto Marzanny w ten weekend zostaną utopione, a to znak, że czas zacząć sezon! Z tej okazji wszystkie motocyklistki zapraszamy do udziału w rajdzie organizowanym przez dziewczyny z całego świata!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij