KONKURS - czyli rozdajemy bilety na Moto GP do Brna i na Red Bull X Fighters do Poznania

Chcesz pojechać do Brna na odbywające się od 12 do 14 sierpnia motocyklowe Grand Prix Czech? A może wolisz 6 sierpnia odwiedzić Poznań i zobaczyć Red Bull X-Fighters? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi „tak”, to masz szczęście. Rozdajemy bilety.

Żeby otrzymać jeden z 20 biletów na MotoGP w Brnie musisz cyknąć sobie fotkę z najnowszym (8/2011) numerem MOTOCYKLA i wysłać je na nasz adres: [email protected] wraz z odpowiedzią napytanie: jaką długość ma tor w Brnie? Pamiętaj, aby w mailu który musisz zatytułować „MotoGP Brno” podać swój adres, na który mamy wysłać bilet.

Wyjazd do Poznania na Red Bull X-Fighters jest równie łatwy. By stać się posiadaczem jednej z 10 wejściówek lub jednego z 5 gadżetów niespodzianek także musisz najpierw sfotografować się z najnowszym MOTOCYKLEM (8/2011), po czym wysłać nam tę fotkę (adres ten sam: [email protected]) i odpowiedzieć na pytanie: gdzie odbyła się poprzednia polska edycja Red Bull X-Fighters? Trzeba podać miasto i obiekt. Tego e-maila należy zatytułować „Red Bull X-Fighters” i także pamiętać by podać w nim namiary do wysyłki biletów.


 


Na Wasze e-maile z odpowiedziami czekać będziemy we wtorek 26 lipca od godziny 12.00. Bilety otrzymają najszybsi: na MotoGP pierwszych 20, na Red Bull X-Fighters pierwszych 10, kolejnych pięciu dostanie gadżety niespodzianki. Powodzenia!

Zobacz również:
REKLAMA