[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

KTM 790 Adventure R coraz bliżej [FILM]

Póki co KTM 790 Adventure R ciągle jest prototypem, ale pomarańczowi opublikowali film na którym prezentują co potrafi ich najnowsze turystyczne enduro. Oficjalna premiera maszyny odbędzie się...

... na początku listopada, podczas targów EICMA w Mediolanie. KTM 790 Adventure R ma być uniwersalnym, turystycznym enduro, które według zapewnień pomarańczowych równie dobrze poradzi sobie długimi dystansami na asfalcie jak i trudnym off-roadem. 

Chcąc potwierdzić te słowa, Austriacy pokazali film (patrz: niżej), który pokazuje możliwości najnowszego turystycznego-enduro. Ja jestem pod wrażeniem! Zarówno z szutrem jak i ze stromymi podjazdami maszyna radzi sobie znakomicie. Wiem, bardzo dużo zależy od kierowcy, ale już na pierwszy rzut oka widać, że nowy KTM potrafi bardzo wiele. To coś zupełnie innego niż ciężkie, piekielnie mocne, duże turystyczne enduro!

REKLAMA

Na razie nie znamy szczegółowych danych technicznych. Wiemy tylko tyle, że serce Adventure R pochodzi z modelu Duke 790. LC8c to pierwsza rzędowa dwucylindrówka KTM-a. Silnik ma moc 105 KM i dwa wałki wyrównoważające a wykorbienia co 270 stopni sprawiają, że pracuje i brzmi jak widlak. Oczywiście charakter silnika zostanie dostosowany do potrzeb Adventure’a. Nowy KTM to bezpośredni konkurent nadchodzącej Yamahy Tenere 700 i nowego BMW F850GS. 

 

Zobacz też: Yamaha Tenere 700. Znamy datę premiery

 

Wąska kanapa, zawieszenia WP, kostkowe opony, szprychowe felgi, spory prześwit i wysoko podniesiony przedni błotnik robią robotę. Maszyna wygląda niczym prawdziwa Dakarówka. Nie mogę doczekać się momentu, gdy KTM ujawni więcej szczegółów na temat maszyny. Trzymamy kciuki za jak najniższą cenę... 

Premiera odbędzie się 6 listopada na targach motocyklowych EICMA w Mediolanie. Specjalnie dla was będziemy relacjonować to co dzieje się na targach. Śledźcie naszą stronę! 

Chcesz być na bieżąco? Wbijaj na naszego facebooka.

Jak myślicie, czy KTM 790 Adventure R da radę sprostać wymaganiom Yamahy Tenere 700? 

 

Link do filmu -> https://www.youtube.com/watch?v=d0FrtqzZvFE

 

REKLAMA

REKLAMA

 

Zobacz też: Najważniejsze i najciekawsze nowości motocyklowe 2019

REKLAMA

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Czym zaskoczy nas największy niemiecki producent motocykli podczas nadchodzących targów EICMA? Sprawdź oficjalne zajawki BMW zapowiadające nowości na 2018 r. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij