[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

KTM 790 Adventure w akcji!

KTM 790 Adventure R jest na razie prototypem, ale Austriacy z Mattighoffen nie byliby sobą, gdyby nie wypróbowali go już w ekstremalnych warunkach. Jesteś fanem pomarańczy? Musisz to zobaczyć!

KTM 790 Adventure R w akcji KTM 790 Adventure R w akcji

Podobnie jak w przypadku zeszłorocznej premiery 790 Duke, tak i prototyp KTM 790 Adventure R doczekał się jazdy testowej, filmu promocyjnego i małej galerii. Jeśli wersja produkcyjna będzie miała tyle werwy i tak duże możliwości w offroadzie jak prototyp na filmach (oczywiście we wprawnych rękach), wreszcie będziemy mieć duże enduro z prawdziwego zdarzenia. To coś innego niż coraz cięższe, mocniejsze i opasłe duże turystyczne enduro!

Zdjęcia w galerii powyżej.

REKLAMA

Zobacz film:

zobacz galerię

Zobacz również:
MV Agusta bardzo mocno stara się ostatnio urwać kawałek ciasta (rynku europejskiego) dla siebie. Najpierw spore obniżki cen w 2010, łagodniejsza Brutale 920, a teraz wreszcie motocykl klasy 600.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij