[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.7

KTM 790 Adventure w akcji!

KTM 790 Adventure R jest na razie prototypem, ale Austriacy z Mattighoffen nie byliby sobą, gdyby nie wypróbowali go już w ekstremalnych warunkach. Jesteś fanem pomarańczy? Musisz to zobaczyć!

KTM 790 Adventure R w akcji KTM 790 Adventure R w akcji

Podobnie jak w przypadku zeszłorocznej premiery 790 Duke, tak i prototyp KTM 790 Adventure R doczekał się jazdy testowej, filmu promocyjnego i małej galerii. Jeśli wersja produkcyjna będzie miała tyle werwy i tak duże możliwości w offroadzie jak prototyp na filmach (oczywiście we wprawnych rękach), wreszcie będziemy mieć duże enduro z prawdziwego zdarzenia. To coś innego niż coraz cięższe, mocniejsze i opasłe duże turystyczne enduro!

Zdjęcia w galerii powyżej.

REKLAMA

Zobacz film:

zobacz galerię

Zobacz również:
Jazda na jednym kole jest bardzo efektownym i według wielu "ekspertów" stosunkowo łatwym trickiem stunterskim. OK wyrwanie motocykla na jedno koło - zwłaszcza sportowego - nie jest wielką filozofią natomiast to co dzieje się później wymaga już pewnego opanowania. "Wheelie gone wrong" (wheelie poszło źle) to swoiste hasło-klucz, po którego użyciu na portalu youTube naszym oczom ukazało się wiele pouczających filmów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA