[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.7

KTM 790 Duke wspólny test z udziałem naszych Czytelników

Uwaga maniacy ostrych maszyn! Uwaga fani KTM-a!Uwaga miłośnicy pomarańczowych klimatów! Mamy dla was świetne wieści. Postanowiliśmy zaprosić Was do wspólnego testowania najnowszych KTM-ów 790 Duke!

fot.  Marco Campelli

Lubicie pomarańczowy kolor? Kręcą was motocykle KTM? Chcielibyście pojeździć najnowszym 790 Duke i na gorąco podzielić się z nami wrażeniami?

Jeżeli tak, to doskonale się składa, bo wraz z ekipą KTM-a wpadliśmy na pomysł by zaprosić was, naszych czytelników, na wspólne jazdy testowe KTM-ami 790 Duke. Naszym poligonem będą górskie drogi w polskich i czeskich Sudetach.

Planowana trasa ma ok 200 km. Bazę ulokujemy w jednej z miejscowości Kotliny Kłodzkiej, zaś cała akcja odbędzie się w środę i czwartek 22 i 23 sierpnia, przy czym dzień pierwszy poświęcony byłby na dojazd i sprawy organizacyjne, a drugi na jazdę i dzielenie się wrażeniami.

fot.  Marco Campelli fot.  Marco Campelli fot.  Marco Campelli

Na każdego z uczestników czekać będzie zatankowany KTM 790 Duke, zajmiemy się też noclegiem i posiłkami. Chcesz wyruszyć z nami i zostać jednym z autorów wspólnego testu? Wystarczy że spełnisz jeden warunek:

Przekonasz nas udzielając pisemnej odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to Ty masz zostać wybrany/a by testować motocykl KTM 790 Duke?”

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Odpowiedź powinna obejmować nie więcej niż 1500 znaków (ze spacjami) i może zawierać linki do zdjęć lub filmów.

Zobacz również:
Już dziś możesz kupić markowy skuter z rabatem nawet 5 900 zł.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij