[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

KTM Adventure: Akcja serwisowa na całym świecie

KTM ogłosił akcję serwisową na tegoroczne modele 1190 Adventure, Adventure Ri 1290 Super Adventure. Winny modulator od ABS-u. Sprawdź czy nie ma tu twojego!

Akcja serwisowa obejmuje motocykle z całego świata i dotyczy najwyższych modeli Adventure: 1190, 1190 R i 1290 Super Adventure. Problemem jest instalacja elektryczna i modulator systemu ABS. Ze względu na błędy podczas montażu możliwe jest, że modulator i instalacja mogą ocierać się o siebie co może spowodować spięcia elektryczne, przegrzanie się modulatora, awarię systemu ABS i wadliwe działanie hamulców.

Właściciele powinni się zgłosić do najbliższego serwisu na kontrolę i ewentualną naprawę usterki jeśli zajdzie taka konieczność. Wszyscy nabywcy modeli, których dotyczy akcja serwisowa będą również poinformowani przez KTM-a stosownymi listami.

Jeśli chcesz sprawdzić czy twój motocykl obejmuje wspomniana akcja serwisowa wejdź na akcje serwisowe KTM-a online i wpisz swój numer VIN.

zobacz galerię

Zobacz również:
Po 116 latach Harley-Davidson przełamuje tradycję i chwali się pierwszym seryjnym motocyklem elektrycznym - LiveWire. Tak oto na naszych oczach tworzy się historia.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA