Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

KTM Dakar

KTM od kilku ładnych lat wymiata wszystko i wszystkich w rajdach enduro i cross country oraz oczywiście w legendarnym Dakarze. Również w tym roku raczej nikt nie zlekceważy motocykli austriackiego producenta i genialnych zawodników fabrycznych.

Tymczasem treningi przed tą megaimprezą to świetna okazja do zrobienia krótkiego spotu promocyjnego i pokazania choć namiastki umiejętności jakimi dysponują: zwycięzca Dakaru 2010 Cyril Despres, Marc Coma, Juan Pedero i Ruben Faria. To tylko trening więc panowie chyba specjalnie się nie napinają (choć i tak poziom jest godny pozazdroszczenia), za to 1 stycznia 2011 skończą się żarty i zacznie się prawdziwy rajd. Kto w tym roku jest faworytem Dakaru? A może nasi zawodnicy pozytywnie nas zaskoczą?Może Kuba Przygoński (też na KTM-ie) napsuje trochę krwi mistrzom i zamiesza w czołówce? Poczekamy, zobaczymy...


Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ