[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.7

KTM RC390 R - 80 tys. zł za trzysetkę?!

Nie, to nie pomyłka! Najnowszy KTM RC390 w dopasionej wersji R, wyposażony w limitowany racingowy kit kosztuje ponad 80 000 złotych. Wygląda na to, że kogoś ostro poniosło... Sprawdzamy szczegóły.

Standardowy KTM RC390 kosztuje 24 249 zł. Limitowana wersja "R" kosztuje 35 445 zł (gdy 1 € to 4,17 zł). A jeśli do motocykla dokupisz racingowy kit SSP300, to wartość maszyny wzrośnie o kolejne 45 870 zł co w sumie robi całkiem pokaźną sumkę.

KTM postanowił stworzyć limitowaną wersję R dla zawodników klasy Supersport 300. Kit tuningowy SSP, zmienia maszynę z drogowej na homologowaną torówkę! KTM od wielu lat jest organizatorem Pucharu RC (od 3 lat również w Polsce), i to właśnie tym wydarzeniem jest inspirowana nowa R-ka.

Czym różni się wypasiona wersja od zwykłej? Przede wszystkim w pełni regulowanym zawieszeniem WP, niższą kierownicą, a także sportowo zestrojonym silnikiem. Jest mniej wygodna do codziennej jazdy, ale za to lepsza do agresywnej jazdy. Pakiet SSP300, który de facto jest droższy od motocykla to całkowity odjazd: ECU z wyścigowymi mapami, quickshifter, komplet owiewek z włókna, dodatkowy komplet felg, powiększona chłodnica, tytanowy układ wydechowy Akrapovica i cała masa dodatków potrzebnych do startów w zawodach.

REKLAMA

Do sprzedaży trafi tylko 500 sztuk RC 390 w wersji R. Z kolei kit SSP300 jest jeszcze bardziej limitowany - KTM wypuści zaledwie 50 sztuk rocznie.

zobacz galerię

Zobacz również:
Elektryczny skuter BMW C Evolution to zadziwiające połączenie elegancji, funkcjonalności i kosmicznych przyspieszeń zapewnianych przez elektryczny napęd.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij