[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

KTM SX-F 450 w hołdzie mistrzowi świata MXGP

Teraz każdy fan off-roadu może się poczuć jak tegoroczny mistrz świata MXGP - Jeffrey Herlings. Jak? To proste - do salonów już niebawem wjedzie replika mistrzowskiego KTM-a SX-F 450.

W tym sezonie Jeffrey Herlings udowodnił, że w MXGP nie ma na niego mocnych. Jeszcze przed końcem sezonu 24-letni zawodnik może świętować swój pierwszy tytuł w królewskiej klasie! Z tej okazji pomarańczowi postanowili wypuścić najbardziej "ready to race" motocykl na rynku. KTM 450 SX-F Herlings Replica wyróżnia się z tłumu nie tylko okleinami i numerem startowym mistrza (#84).

Pełna lista zmian wygląda imponująco:

REKLAMA
  • układ wydechowy Akrapovic Slip-On
  • odporna na uderzenia pokrywa sprzęgła Hinson
  • półki z wyścigowego modelu
  • koła z wyścigowego modelu wraz z anodowanymi piastami
  • asystent startu (tzw. szybki start)
  • kanapa z wyścigowego modelu z logo Sella Della Valle  
  • kompozytowa osłona silnika
  • pomarańczowa tylna zębatka

Byłem dumny, gdy dowiedziałem się, że powstanie KTM 450 SX-F Herlings Replica. Razem z KTM-em ciężko pracowaliśmy na wspólny sukces. Ten rok był dla mnie niesamowity, bo pomimo kontuzji byłem w stanie dać z siebie wszystko i zdobyć tytuł mistrza świata! To dla mnie ogromny zaszczyt, że istnieje motocykl będący repliką mojej maszyny. Mam nadzieję, że ludzie go polubią - powiedział w wywiadzie Jeffrey Herlings

KTM 450 SX-F Herlings Replica trafi do salonów w styczniu 2019 roku. Zainteresowany? Spiesz się, bo to wersja limitowana!

Standardowa wersja SX-F 450 to wydatek 43 749 zł, a ile będzie kosztowała wersja specjalna? Producent nie ujawnił tej informacji. 

zobacz galerię

Zobacz również:
XT 1200 Z Super Tenere cieszyło się w zeszłym roku sporym powodzeniem. Okrzyknięta przez twórców powrotem legendy i królową/królem pustyni sprzedawała się całkiem nieźle, a w testach także wypadała dobrze.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA