KTM SX-F 450 w hołdzie mistrzowi świata MXGP

Teraz każdy fan off-roadu może się poczuć jak tegoroczny mistrz świata MXGP - Jeffrey Herlings. Jak? To proste - do salonów już niebawem wjedzie replika mistrzowskiego KTM-a SX-F 450.

W tym sezonie Jeffrey Herlings udowodnił, że w MXGP nie ma na niego mocnych. Jeszcze przed końcem sezonu 24-letni zawodnik może świętować swój pierwszy tytuł w królewskiej klasie! Z tej okazji pomarańczowi postanowili wypuścić najbardziej "ready to race" motocykl na rynku. KTM 450 SX-F Herlings Replica wyróżnia się z tłumu nie tylko okleinami i numerem startowym mistrza (#84).

Pełna lista zmian wygląda imponująco:

  • układ wydechowy Akrapovic Slip-On
  • odporna na uderzenia pokrywa sprzęgła Hinson
  • półki z wyścigowego modelu
  • koła z wyścigowego modelu wraz z anodowanymi piastami
  • asystent startu (tzw. szybki start)
  • kanapa z wyścigowego modelu z logo Sella Della Valle  
  • kompozytowa osłona silnika
  • pomarańczowa tylna zębatka

Byłem dumny, gdy dowiedziałem się, że powstanie KTM 450 SX-F Herlings Replica. Razem z KTM-em ciężko pracowaliśmy na wspólny sukces. Ten rok był dla mnie niesamowity, bo pomimo kontuzji byłem w stanie dać z siebie wszystko i zdobyć tytuł mistrza świata! To dla mnie ogromny zaszczyt, że istnieje motocykl będący repliką mojej maszyny. Mam nadzieję, że ludzie go polubią - powiedział w wywiadzie Jeffrey Herlings

KTM

KTM 450 SX-F Herlings Replica trafi do salonów w styczniu 2019 roku. Zainteresowany? Spiesz się, bo to wersja limitowana!

Standardowa wersja SX-F 450 to wydatek 43 749 zł, a ile będzie kosztowała wersja specjalna? Producent nie ujawnił tej informacji. 

KTM

zobacz galerię

Zobacz również:
Benelli zaprezentowało zaktualizowany model Imperiale 400. Klasyk dostosowano przede wszystkim do normy euro 5, ale dopracowano również kilka szczegółów stylistycznych, dzięki czemu nowy model prezentuje się jeszcze bardziej elegancko niż poprzednik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA