[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

KTM SX-F Factory Edition 2013

SC-F 450 Factory Edition to specjalna odsłona zwycięskiej crossówki na którey Ryan Dungey wygrał mistrzostow AMA Motocross. Do sprzedaży właśnie trafia edycja dla zwykłych zjadaczy chleba.

Do Europy ma trafić 155 sztuk tej specjalnej edycji. Czym różni się od normalnej? Bazą jest SX-F 450 w normalnej specyfikacji jednak jest nieco odciążony (pokrywy silnika i kopka), ma wydech Akrapovic, specjalne siedzenie Selle della Valle, osłonę przedniej tarczy, złoty łańcuch Regina, specjalna grafika Red Bull KTM i parę innych bajerów wizualnych. Ciekawostką jest za to możliwość zmiany map zapłonu podczas jazdy za pomocą przełącznika aby dostosować je do warunków na torze. Każda sztuka będzie oczywiście też specjalnie numerowana. Więcej info na www.ktm.com.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij