KTM Test Days Wrocław/Długołęka

Ciężarówka KTM zawitała do salonu KTM Inter Motors w Długołęce koło Wrocławia. Wraz z nią przyjechało 15 maszyn szosowych. Chętnych od samego rana nie brakowało.

Do dyspozycji jeźdźców było 15 motocykli szosowych, w tym modele SMT 990, SM R 990, SM C 690, Adventure'y 990, 690 Enduro, Duke, Duke'i R, Superduke'i oraz RC8 R. Już od rana trudno było dopchać się do któregokolwiek motocykla. Chętnych nie brakowało, ale nic w tym dziwnego. Niecodziennie można polatać kilkoma sprzętami za jednym zamachem i porównać je ze sobą. Po przejechaniu około 20 kilometrowej rundki można było odpocząć, posilić się kiełbaską z grilla, i ugasić pragnienie napojami które zapewnił organizator. Fajna atmosfera, ciekawe doświadczenie i dobra zabawa czekają na każdego uczestnika tej imprezy. Następny przystanek ciężarówki KTM-a już 29 kwietnia w salonie Profi przy alei Włókniarzy 38 w Łodzi.


zobacz galerię

Zobacz również:
Danilo Petrucci, utytułowany zawodnik MotoGP, wystartuje w nadchodzącym Rajdzie Dakar w barwach KTM. Petrux zamieni swojego RC16 na 450 Rally.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA