[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

KTM za milion złotych!

Chcesz się poczuć jak zawodnik MotoGP? To nic trudnego, pod warunkiem, że masz do wydania... 250 000 euro. Tyle KTM sobie liczy za model RC16 z MotoGP.

Na sprzedaż wystawiono dwa motocykle RC16 z MotoGP - dokładnie te na których ścigał się Pol Espargaro  startował w zawodach i w Walencji zdobył pierwsze w historii podium dla austriackiej marki. Cena? 250 000 euro, czyli ponad 1 000 000 zł za sztukę. Nabywca w pakiecie z motocyklem dostanie kask z autografem zawodnika, jego kombinezon, zestaw casualowych ciuchów Red Bull KTM Factory Team, szansę na poznanie pracy ekipy KTM-a w czasie dowolnie wybranej rundy MotoGP w sezonie 2019 (m.in. wstęp do padoku [paddock tour, pitbox tour] oraz do Red Bull Energy Station), a także spotkanie z zawodnikami: Polem Espargaro i Johannem Zarco. 

Milion złotych to całkiem pokaźna suma, ale pewnie znajdzie się fan KTM-a, który zechce postawić RC16 w salonie swojego domu.

Całkowicie przypadkiem masz na zbyciu milion złotych i nie wiesz co z nim zrobić? Pisz maila do KTM-a: [email protected]

zobacz galerię

Zobacz również:
Adam Tomiczek z ORLEN Team pod koniec 4 etapu zaliczył poważny upadek. Co prawda o własnych siłach dotarł do mety, ale nie wiadomo czy da radę jechać dalej.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA