KTM za milion złotych!

Chcesz się poczuć jak zawodnik MotoGP? To nic trudnego, pod warunkiem, że masz do wydania... 250 000 euro. Tyle KTM sobie liczy za model RC16 z MotoGP.

Na sprzedaż wystawiono dwa motocykle RC16 z MotoGP - dokładnie te na których ścigał się Pol Espargaro  startował w zawodach i w Walencji zdobył pierwsze w historii podium dla austriackiej marki. Cena? 250 000 euro, czyli ponad 1 000 000 zł za sztukę. Nabywca w pakiecie z motocyklem dostanie kask z autografem zawodnika, jego kombinezon, zestaw casualowych ciuchów Red Bull KTM Factory Team, szansę na poznanie pracy ekipy KTM-a w czasie dowolnie wybranej rundy MotoGP w sezonie 2019 (m.in. wstęp do padoku [paddock tour, pitbox tour] oraz do Red Bull Energy Station), a także spotkanie z zawodnikami: Polem Espargaro i Johannem Zarco. 

Milion złotych to całkiem pokaźna suma, ale pewnie znajdzie się fan KTM-a, który zechce postawić RC16 w salonie swojego domu.

Całkowicie przypadkiem masz na zbyciu milion złotych i nie wiesz co z nim zrobić? Pisz maila do KTM-a: [email protected]

KTM RC16KTM

KTM RC16KTM
Zobacz również:
REKLAMA