Kalendarz 2021 w wykonaniu śląskich motocyklistek

30. pięknych motocyklistek i 25. unikatowych maszyn oznacza epicki klimat i styl na najwyższym poziomie. Premiera kalendarza Śląskich Motocyklistek na rok 2021 już niebawem!

MOTOCYKLLove bezTroski - kalendarz Śląskich Motocyklistek Tomasz Sipa Photography

Śląskie Motocyklistki już po raz 5. wydają kalendarz - tym razem pod hasłem: MOTOCYKLLove bezTroski. Cały dochód ze sprzedaży tej edycji zostanie przeznaczony na wsparcie Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Sesja fotograficzna odbyła się w prywatnym domu i ogrodzie jednej z przyjaciółek stowarzyszenia. Kalendarz został utrzymany w czarno - białej tonacji. Jest wiele wysmakowanej nagości oraz kobiecości połączonej z zamiłowaniem do motocykli.

Mimo pandemii motocyklistki nabierają tempa - inicjatorem i organizatorem całego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki.

- Ten kalendarz jest czymś wyjątkowym - mówi Katarzyna Pietraszewska wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki - Mimo trwającej pandemii postanowiłyśmy zorganizować koleją edycję. Jest trudniej ponieważ, nie mamy możliwości zorganizowania wernisażu, który otwierałby sprzedaż. W tym roku możemy liczyć jedynie na wsparcie naszej inicjatywy przez media, naszych przyjaciół i wszystkich ludzi o wielkich serduchach. Razem damy radę!

Sprzedaż kalendarza rusza 13 listopada 2020 roku. Będzie go można kupić w każdym mieście na Górnym Śląsku oraz zamówić wysyłkowo. Szczegółowe informacje pojawią się w piątek, 13 listopada na fanpage'u Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki na Facebooku.

Pierwszy kalendarz wsparł Oddział noworodkowy w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Druga edycja, była dedykowana kobietom z chorobą nowotworową leczonym w Szpitalu Miejskim w Tychach. Kolejne wydanie, kolejna pomoc materialna dla silnych kobiet: mam i ich niepełnosprawnych dzieci z Domu Kulejących Aniołów w Piasku k/Pszczyny. Czwartym, szczytnym celem było wsparcie Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Tychach.

Łącznie Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki zebrało 150 000 zł, które w całości zostały przekazane na cele charytatywne.

- Kalendarz dla mnie to najważniejsza akcja stowarzyszenia. Daje nam dużo radości i uskrzydla na kolejny rok. Nie oczekujemy w zamian nic prócz uśmiechu, bo warto pomagać - podsumowuje Izabela Piekło - prezes zarządu Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki.

REKLAMA