Kalendarz Inter Cars 2017

Piękne kobiety i klimatyczne motocykle oraz samochody są bohaterami kalendarza Inter Cars na 2017 rok. Jest na co popatrzeć!

Voyo Bąkiewicz
Kalendarz Inter Cars 2017

Każdy miesiąc to wyjątkowa modelka i niepowtarzalna maszyna. Na zdjęciach zobaczymy zarówno zachwycające, klasyczne samochody, jak i jedyne w swoim rodzaju motocykle. Ich ozdobą są najatrakcyjniejsze polskie modelki, w tym m.in. Magdalena Perlińska -Miss Monster Energy, Matylda Wielgosz - Playmate Roku 2016 polskiego Playboya, czy Monika Ordowska - była Miss Warszawy. Na uwagę zasługują również niebanalne scenerie, w których powstawały sesje. Dzięki odpowiedniej aranżacji światła i efektom specjalnym tworzą one wyjątkowy klimat.

Autorem zdjęć jest Voyo Bąkiewicz: Temat kalendarza to discover spirit, czyli duch odkrywcy. Odkrywcami są elektryzujące kobiety, zafascynowane obcowaniem z maszyną i duchem motoryzacji – powiedział. - Szukaliśmy  kultowych samochodów, mających szlachetność, która wyznacza kanony na dziesięciolecia, a jednocześnie stanowiących odniesienie do klasyki cenionej przez światowe gwiazdy kina, kultury czy polityki. Z drugiej strony kalendarz przedstawia maszyny, odzwierciedlające potrzebę tworzenia spektakularnych konstrukcji ograniczonych tylko szaleństwem twórcy. Modelki poprowadzą przez ten świat marzeń. - dodał.

W sumie w podobnym klimacie były kiedyś kalendarze Pirelli...

Kalendarz na 2017 rok został wydany w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Ich dystrybucją zajmą się filie Inter Cars.

Zobacz również:
REKLAMA