[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Kalendarz Liqui Moly (18+)

Jak mówi stara prawda żaden warsztat lub garaż nie obejdzie się bez plakatu lub kalendarza o sypialnianym, erotycznym zabarwieniu. W kilku słowach zawsze muszą być piękne panie. Liqui Moly zaprezentował właśnie swoją propozycję kalendarza na 2011 rok.

Niejeden mechanik na pewno już energicznie zaciera ręce bowiem właśnie pojawił się jubileuszowy piąty kalendarz producenta środków smarnych Liqui Moly. Wizerunki niekoniecznie ubranych modelek sfotografowanych podczas sesji w zamku Leipheim zawisną zapewne w niejednym warsztacie i garażu. Nie jesteśmy tylko pewni ile w kalendarzu jest tej "jubileuszowości" ani jak ona się objawia, ale poza tym jest ok. Kalendarza można szukać w sklepach internetowych i portalach aukcyjnych. Cena to około 20 Euro. Więcej w GALERII.

REKLAMA


{% image id=78888 align=left x=590 y=0 %}

Zobacz również:
11 lipca 2019 r. weszły w życie przepisy wprowadzające nową formę rejestracji. Od teraz na drogach pojawią się pojazdy z zielonymi tablicami rejestracyjnymi.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij