REKLAMA

Kalendarz Liqui Moly (18+)

Jak mówi stara prawda żaden warsztat lub garaż nie obejdzie się bez plakatu lub kalendarza o sypialnianym, erotycznym zabarwieniu. W kilku słowach zawsze muszą być piękne panie. Liqui Moly zaprezentował właśnie swoją propozycję kalendarza na 2011 rok.

Niejeden mechanik na pewno już energicznie zaciera ręce bowiem właśnie pojawił się jubileuszowy piąty kalendarz producenta środków smarnych Liqui Moly. Wizerunki niekoniecznie ubranych modelek sfotografowanych podczas sesji w zamku Leipheim zawisną zapewne w niejednym warsztacie i garażu. Nie jesteśmy tylko pewni ile w kalendarzu jest tej "jubileuszowości" ani jak ona się objawia, ale poza tym jest ok. Kalendarza można szukać w sklepach internetowych i portalach aukcyjnych. Cena to około 20 Euro. Więcej w GALERII.


{% image id=78888 align=left x=590 y=0 %}

Zobacz również:
Nie da się ukryć, że motocykle zapewniają zdecydowanie większy dystans społeczny, niż komunikacja publiczna, a przy tym oferują większą swobodę i poczucie wolności. To mogą być przyczyny rekordowej sprzedaży nowych motocykli w lipcu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA