[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Kalendarz Liqui Moly 2012 (18+)

W zeszłym roku prezentowaliśmy kalendarz Liqui Moly na rok 2011. Stali bywalcy naszej strony na pewno to pamiętają bo kalendarz mocno rzucał się w oczy. Ten nowy na 2012 jest jeszcze fajniejszy. Sprawdźcie sami.

Widać że producenci olejów i smarów, firma Liqui Moly ciągle się uczy i rozwija. Poza oczywiście nowymi formułami środków smarnych i pielęgnacyjnych dobrze działa też dział odpowiedzialny za promocję produktów. Ten kalendarz jest najlepszym tego przykładem. Nie ma może wiele wspólnego z motocyklami, ale jednak jest to firma produkująca oleje smary i preparaty do samochodów i motocykli, a jak brzmi stare polskie przysłowie kto nie smaruje ten nie jedzie. Panie pozowały w krajobrazach Majorki. Kalendarz tym razem pojawi się w nakładzie aż 150 tysięcy egzemplarzy. Poniżej wejście do GALERII i pełny kalendarz na 2012, film z pracy nad kalendarzem, a także przypomnienie kalendarza Liqui Moly 2011.

Oto kalendarz 2011:

zobacz galerię

Zobacz również:
Ludzie z Harleya nie marnują czasu - już zaprezentowali nowości na sezon 2020. W skrócie: w ofercie zadebiutuje pierwszy w historii elektryczny motocykl tej marki - Live Wire, doczekamy się także powrotu Low Ridera S. A to jeszcze nie wszystko!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA