[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Kalendarz Marushin (18+)

Do tej pory kalendarze Marushin były nieco bardziej przaśne i słabo się sprzedawały. Dział marketingu japońskiej marki postanowił "zgilotynować" kalendarz. Narodziła się jednak koncepcja czegoś bardziej ekskluzywnego.

Nowy kalendarz Marushin ma być bardziej artystyczną wariacją na temat kasków i pięknych kobiet niż epatowanie wyłącznie golizną w "Dżerman Teresa Orlovsky Style" jak wcześniej. Z nowej koncepcji wyszedł całkiem niezły produkt w limitowanej serii 3000 egzemplarzy. Może i Pirelli to to nie jest ale za 25 Euro można mieć nienajgorszy kawałek kalendarza bez obawy o wymówki u żony bądź dziewczyny. Szukać na portalach aukcyjnych. Może jeszcze jakiś się tam uchował

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Kto nie jedzie do przodu ten się cofa. Ludzie z BMW Motorrad dobrze to wiedza, dlatego doskonaląc paletę oferowanych pojazdów do końca czerwca dodają do modeli F 750 GS i F 850 GS atrakcyjny pakiet Adventure w cenie pojazdu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij