Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kalendarz Pirelli 2011

W Moskwie zaprezentowano Kalendarz Pirelli na 2011 rok. Jest to już jego 38. edycja, tym razem motywem przewodnim jest mitologia. Co ciekawe w sesjach udział wzięły dwie Polki.

Autorem zdjęć jest Karl Lagerfeld, który ma fioła na punkcie mitologii Greków i Rzymian. Przy pomocy obiektywu snuje opowieści o pochodzeniu ludzkości w formie relacji z przygód bogów, bogiń i herosów. Kalendarz Pirelli pokazuje kolebkę cywilizacji - kraj, gdzie niemal 140 lat temu powstała firma mająca wkrótce stać się wielonarodową korporacją, posiadającą oddziały w ponad 160 krajach świata.Na całość składa się 36 czarno-białych zdjęć. Takie przedstawienie ma podkreślić piękno sylwetek oraz pewną trójwymiarowość dzięki mistrzowskiemu wykorzystaniu światła.
W edycji 2011 występuje 21 głównych bohaterów: 15 modelek, 5 modeli, a także amerykańska aktorka Julianne Moore. Cieszy nas, że w tym gronie znalazły się również dwie Polki: Magdalena Frąckowiak i Anja Rubik.

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ