[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kalendarz Pirelli 2012 - sztuka erotyczna? (18+)

Na specjalnym pokazie w Nowym Jorku zaprezentowany został mega-ekskluzywny kalendarz Pirelli na 2012 rok. Wśród modelek pozujących do zdjęć Mario Sorrentiego pojawiły się takie gwiazdy jak Kate Moss, Milla Jovovich i Lara Stone. Nie zabrakło też Polki: Małgorzaty Beli.

Zdjęcia do kalendarza budzą kontrowersję gdyż są zupełnie inne niż na przykład fotografie autorstwa Karla Lagerfelda z zeszłego roku. W kalendarzu Pirelli 2012 dominuje nagość całkowita i piękne krajobrazy Korsyki. Kalendarz składa się z 25 zdjęć - 18 czarno-białych i 7 kolorowych. Wśród fotografowanych modelek znalazły się takie gwiazdy jak Kate Moss, Milla Jovovich, Lara Stone oraz Polka Małgorzata Bela. Pozostałe modelki to Isabeli Fontana, Natasha Poly, Saskia de Brauw, Joan Smalls, Guinevere Van Seenus, Edita Vilkevicute, Margareth Made i Rinko Kikuchi.

Poniżej wejście do galerii ze zdjęciami z kalendarza Pirelli. A TUTAJ wejście do galerii zdjęć z kalendarza 2011 autorstwa Karla Lagerfelda.


zobacz galerię

Zobacz również:
Z okazji 30 lat istnienia Inter Cars SA, firma wydała okolicznościowy kalendarz motocyklowy, a jeden z egzemplarzy może trafić również do Ciebie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA