Kalendarz Pirelli 2012 - sztuka erotyczna? (18+)

Na specjalnym pokazie w Nowym Jorku zaprezentowany został mega-ekskluzywny kalendarz Pirelli na 2012 rok. Wśród modelek pozujących do zdjęć Mario Sorrentiego pojawiły się takie gwiazdy jak Kate Moss, Milla Jovovich i Lara Stone. Nie zabrakło też Polki: Małgorzaty Beli.

Zdjęcia do kalendarza budzą kontrowersję gdyż są zupełnie inne niż na przykład fotografie autorstwa Karla Lagerfelda z zeszłego roku. W kalendarzu Pirelli 2012 dominuje nagość całkowita i piękne krajobrazy Korsyki. Kalendarz składa się z 25 zdjęć - 18 czarno-białych i 7 kolorowych. Wśród fotografowanych modelek znalazły się takie gwiazdy jak Kate Moss, Milla Jovovich, Lara Stone oraz Polka Małgorzata Bela. Pozostałe modelki to Isabeli Fontana, Natasha Poly, Saskia de Brauw, Joan Smalls, Guinevere Van Seenus, Edita Vilkevicute, Margareth Made i Rinko Kikuchi.

Poniżej wejście do galerii ze zdjęciami z kalendarza Pirelli. A TUTAJ wejście do galerii zdjęć z kalendarza 2011 autorstwa Karla Lagerfelda.

Pirelli Calendar 2012 24.jpg

Pirelli Calendar 2012 26.jpg

Pirelli Calendar 2012 21.jpg


zobacz galerię

Zobacz również:
5 tys. euro, czyli w przeliczeniu prawie 23 tys. zł grozić będzie w Austrii za rażące przekroczenie prędkości – zarówno w mieście, jak i poza nim. Nowe przepisy, określane jako Raser-Paket, obowiązywać będą również obcokrajowców.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA