Kamera Drift HD Ghost

Brytyjska firma DRIFT, od lat zajmująca się projektowaniem i produkcją kamer sportowych, przedstawia najnowszy owoc ścisłej współpracy z najlepszymi sportowcami – rewolucyjny model DRIFT HD GHOST.

Zupełnie przeprojektowana, od podstaw zmieniona względem poprzednich modeli DRIFT HD GHOST jest jak zapewnia producent najbardziej zaawansowaną i najlepiej wyposażoną kamerą sportową na rynku.

Najważniejsze elementy nowej Drift HD Ghost to wbudowany 2-calowy kolorowy wyświetlacz pokryty Gorilla Glass®, dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z zasięgiem do 10 metrów, modem Wi-Fi oraz aplikację DRIFT APP obsługującą kamerę do 100 metrów za pomocą swojego smartfona, powiększona bateria (akumulator 1110 mAh zamieniono na 1700 mAh, oferując czas pracy do 3 godzin), funkcja tagowania video, funkcję cofania czasu (kamera rejestruje obraz nie zapisując go na karcie, dopóki Ty nie zdecydujesz inaczej. W ten sposób możesz nagrać materiał 1080p do 5 minut wstecz), siedmioelementowy obracany i wymienny obiektyw, mikrofon, wodoszczelność do 3 metrów bez dodatkowej obudowy, wbudowany gwint fotograficzny 1/4 cala do montowania na statywie. Więcej informacji i pełną specyfikacje znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora www.camonboard.pl

W zestawie z kamerą:
- kamera DRIFT HD GHOST
- dwukierunkowy pilot zdalnego sterowania
- uniwersalny klips mocujący
- akumulator litowo – jonowy 1700 mAh
- mocowanie do powierzchni płaskich
- mocowanie do powierzchni obłych (w tym na kask)
- mocowanie do gogli
- pasek do mocowania pilota na nadgarstku
- wymienna tylna klapka
- kabel USB
- instrukcja obsługi

Kamera DRIFT HD GHOST dostępna będzie w Polsce na przełomie listopada/grudnia 2012 roku.
Cena: 1549 zł
Oficjalny, wyłączny dystrybutor marki DRIFT w Polsce:
Camonboard s.c.
505 992 455
Ul. Kartezjusza 2
01-480 Warszawa
[email protected]
www.camonboard.plZobacz również:
REKLAMA