[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
1.0

Kamera Drift HD Ghost

Brytyjska firma DRIFT, od lat zajmująca się projektowaniem i produkcją kamer sportowych, przedstawia najnowszy owoc ścisłej współpracy z najlepszymi sportowcami – rewolucyjny model DRIFT HD GHOST.

Zupełnie przeprojektowana, od podstaw zmieniona względem poprzednich modeli DRIFT HD GHOST jest jak zapewnia producent najbardziej zaawansowaną i najlepiej wyposażoną kamerą sportową na rynku.

Najważniejsze elementy nowej Drift HD Ghost to wbudowany 2-calowy kolorowy wyświetlacz pokryty Gorilla Glass®, dwukierunkowy bezprzewodowy pilot z zasięgiem do 10 metrów, modem Wi-Fi oraz aplikację DRIFT APP obsługującą kamerę do 100 metrów za pomocą swojego smartfona, powiększona bateria (akumulator 1110 mAh zamieniono na 1700 mAh, oferując czas pracy do 3 godzin), funkcja tagowania video, funkcję cofania czasu (kamera rejestruje obraz nie zapisując go na karcie, dopóki Ty nie zdecydujesz inaczej. W ten sposób możesz nagrać materiał 1080p do 5 minut wstecz), siedmioelementowy obracany i wymienny obiektyw, mikrofon, wodoszczelność do 3 metrów bez dodatkowej obudowy, wbudowany gwint fotograficzny 1/4 cala do montowania na statywie. Więcej informacji i pełną specyfikacje znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora www.camonboard.pl

REKLAMA

W zestawie z kamerą:
- kamera DRIFT HD GHOST
- dwukierunkowy pilot zdalnego sterowania
- uniwersalny klips mocujący
- akumulator litowo – jonowy 1700 mAh
- mocowanie do powierzchni płaskich
- mocowanie do powierzchni obłych (w tym na kask)
- mocowanie do gogli
- pasek do mocowania pilota na nadgarstku
- wymienna tylna klapka
- kabel USB
- instrukcja obsługi

Kamera DRIFT HD GHOST dostępna będzie w Polsce na przełomie listopada/grudnia 2012 roku.
Cena: 1549 zł
Oficjalny, wyłączny dystrybutor marki DRIFT w Polsce:
Camonboard s.c.
505 992 455
Ul. Kartezjusza 2
01-480 Warszawa
biuro@camonboard.pl
www.camonboard.plzobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij