Kapitan Ameryka

Większość motocyklistów nazwę kapitan Ameryka kojarzy z kultowego filmu Easy Rider. Tym razem chodzi o prawilnego Kapitana Amerykę rodem z komiksów o superbohaterze z czasów II wojny światowej.

Temat kojarzą pewnie bardziej obeznani. W skrócie Kapitan Ameryka to niezbyt lubiany przez krwiożerczych nazistów gość w niebieskich rajtuzach, kominiarce ze skrzydełkami i pasiastej biało-czerwonej bluzie, biegający z okrągłą tarczą z gwiazdą pośrodku. To bohater jednego z komiksów Marvela i ulubieniec wielu komiksomaniaków. Jego historia rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Kolejny raz Holywood postanowił sięgnąć po postać z komiksów i nakręcić o niej film. Nic dziwnego, filmy o superherosach to zwykle kasowe hity. Nas bardziej interesuje fakt że superbohater będzie miał okazję w filmie pojeździć na replice wojskowego Harrego WLA zbudowanego na Harleyu Cross Bones. Czy film okaże się hitem jeszcze zobaczymy a tymczasem dajemy kilka fotek z planu zdjęciowego.


zobacz galerię

Zobacz również:
Ulice spłyną krwią – twierdzili populistyczni politycy podczas debaty o przepisach dających pieszym pierwszeństwo podczas wchodzenia na pasy. Dziś okazuje się, że stało się zgoła inaczej.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA