[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Kapitan Ameryka

Większość motocyklistów nazwę kapitan Ameryka kojarzy z kultowego filmu Easy Rider. Tym razem chodzi o prawilnego Kapitana Amerykę rodem z komiksów o superbohaterze z czasów II wojny światowej.

Temat kojarzą pewnie bardziej obeznani. W skrócie Kapitan Ameryka to niezbyt lubiany przez krwiożerczych nazistów gość w niebieskich rajtuzach, kominiarce ze skrzydełkami i pasiastej biało-czerwonej bluzie, biegający z okrągłą tarczą z gwiazdą pośrodku. To bohater jednego z komiksów Marvela i ulubieniec wielu komiksomaniaków. Jego historia rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Kolejny raz Holywood postanowił sięgnąć po postać z komiksów i nakręcić o niej film. Nic dziwnego, filmy o superherosach to zwykle kasowe hity. Nas bardziej interesuje fakt że superbohater będzie miał okazję w filmie pojeździć na replice wojskowego Harrego WLA zbudowanego na Harleyu Cross Bones. Czy film okaże się hitem jeszcze zobaczymy a tymczasem dajemy kilka fotek z planu zdjęciowego.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Best Bikes to plebiscyt, w którym jurorami nie są dziennikarze, ale wy nasi czytelnicy! W tym roku ponad 4500 czytelników naszego magazynu wybrało najlepsze maszyny nadchodzącego sezonu. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij