REKLAMA

Karawana Suzuki

Chcesz polatać na nowej Suzie? W przyszłym tygodniu Karawana Suzuki przyjeżdża do wrocławskiego dealera PolMotors.

Co ciekawe już teraz można się zapisać na pojeżdżenie. Do wyboru jest sześć motocykli (GSX-R 1000, B-King, Gladius, GSR 600, Intruder M1500, DL 650 V-strom), pamietajcie kto pierwszy, ten lepszy. Całe zamieszanie odbędzie się przy ul. Kamiennej 145. Dla nieicerpliwych telefon 071/36 97 699. Nie trzeba chyba dodawać, że chętni do polatania powinni posiadać aktualne prawo jazdy kategorii A.
Na szczęście nawet Ci, co z różnych przyczyn nie mają prawka, znajdą coś dla siebie. W czwartek i piątek na miejscu będzie działał bezpłatny serwis kasków Shoei - regulacja i czyszczenie w gratisie. Oprócz tego chłopaki przywiozą testówki w pełnej rozmiarówce.Zapraszamy!Zobacz również:
Jakkolwiek to zabrzmi, ale na początku było BMW. Nie byle jakie, lecz kultowy model BMW R 1200 GS. Później do oferty dołączył model dla prawdziwych twardzieli - Harley-Davidson Fat Boy. Było turystyczne enduro, był chopper, logicznym jest, że kolejnym motocyklem w kolekcji musiała być maszyna sportowa. W ten oto sposób do maszyn zbudowanych z klocków Lego dołączyło Ducati Panigale V4R. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA