Kask HJC R-PHA-11 w malowaniu Punisher

HJC już przyzwyczaił nas do tego, że co jakiś czas wypuszcza nowe, rewelacyjne malowania swoich kasków. A rok 2021, w którym przypada 50-lecie firmy, obfituje w nowe malowania. Po raz kolejny producent zaskoczył nas kolejną nowością - do sklepów trafił właśnie Punisher, na kasku R-PHA-11.

W 2018 HJC wypuścił kask R-PHA-11 w grafice nazwanej Venom. Kaski tuż po tym, jak trafiły do sklepów, praktycznie od razu zniknęły z półek. Nic dziwnego – Venom w wydaniu HJC prezentuje się niesamowicie. Rok 2020 należał z kolei do malowania Joker. Grafika na tym kasku jest tak samo złowieszcza, jak sam bohater. Pazura kaskowi dodaje też ciemna szyba dark smoke. W zeszłym roku weszło też malowanie Superman, a w połowie sezonu 2021 długo wyczekiwany Minionek, a obydwa z miejsca stały się hitem. Oryginalne malowanie i ciemna szyba powodują, że obok tego kasku nie można przejść obojętnie.

Nowe malowanie 2021 – Punisher

Jesień 2021 będzie należeć do malowania Punisher. Charakterystyczny czarny strój z białą czaszką na piersi to znak rozpoznawczy Marvelowskiego mściciela. Przeniesiony na kask sprawia naprawdę mroczne wrażenie.

 

Kask HJC R-PHA-11 Punisher HJC

 

R-PHA-11 – bezpieczne i wyjątkowe kaski

R-PHA 11 to sportowy kask z aerodynamiczną skorupą, zapewniającą ekstremalne osiągi przy maksymalnych prędkościach. Kompozycja skorupy Premium Integrated Matrix (P.I.M Plus) zapewnia większą odporność na wstrząsy. Dzięki użyciu carbonu i hybrydy węglowo-szklanej, kask jest lżejszy i wygodniejszy. Ma też spory wizjer, który zapewnia świetną widoczność w pochylonej pozycji. R-PHA-11 ma też przeprojektowaną wyściółkę z licznymi kanałami rozprowadzającymi chłodne powietrze po wnętrzu kasku oraz wyloty w tylnej części, które świetnie odprowadzają powietrze z trudno dostępnych miejsc. Poziom bezpieczeństwa podnoszą odblaskowe wstawki na spodniej części kasku i system awaryjnego uwalniania poduszek policzkowych dla bezpiecznego i szybkiego zdejmowania kasku w sytuacjach kryzysowych.

HJC – o firmie

Celem HJC jest dostarczanie wysokiej jakości, wygodnych i przystępnych cenowo kasków dla motocyklistów na całym świecie. Bezpośrednim wynikiem tej misji jest fakt, że od 1992 roku HJC utrzymuje pozycję lidera wśród producentów kasków. Co ważniejsze, motocykliści na całym świecie wybierają HJC jako swoją markę numer 1.

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie  - to pierwsze przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o marce Arai. Model Profile V jest świetnym dowodem na to, że skojarzenie jest jak najbardziej słuszne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA