Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kask Schuberth Ducati Alonso super duper wypas!

Pisaliśmy już kiedyś, że dwukrotny mistrz świata F1 Fernando Alonso dostał prezent od Ducati - jeden z egzemplarzy wyjądkowo unikalnego Desmosedici RR. I choć prawdopodobnie nigdy nie przejechał na nim ani kilometra dostaje kolejne motocyklowe gifty.

Tym razem jest to spersonalizowany kask Ducati. Czy aby na pewno? W końcu wyznajemy zasadę, że nikt nam nie będzie mówił że czarne jest czarne, a białe jest białe, przyjrzeliśmy się kaskowi i okazuje się, że ten produkt Ducati to tak naprawdę Shuberth SR1 w barwach Ducati/Ferrari z podpisem Fernando. To właśnie niemiecka firma sprezentowała Alonso ten kask by mógł jeździć bezpiecznie i stylowo. Czyli pomieszanie z poplątaniem - mistrz świata F1 jeżdżący w Schubercie dla zespołu Ferrari dostaje prezenty od Ducati, które tak naprawdę nie są produkcji włoskiej tylko niemieckiej, a tak w ogóle to już całkiem nie wiadomo o co chodzi...

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij