[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Kask Schuberth Ducati Alonso super duper wypas!

Pisaliśmy już kiedyś, że dwukrotny mistrz świata F1 Fernando Alonso dostał prezent od Ducati - jeden z egzemplarzy wyjądkowo unikalnego Desmosedici RR. I choć prawdopodobnie nigdy nie przejechał na nim ani kilometra dostaje kolejne motocyklowe gifty.

Tym razem jest to spersonalizowany kask Ducati. Czy aby na pewno? W końcu wyznajemy zasadę, że nikt nam nie będzie mówił że czarne jest czarne, a białe jest białe, przyjrzeliśmy się kaskowi i okazuje się, że ten produkt Ducati to tak naprawdę Shuberth SR1 w barwach Ducati/Ferrari z podpisem Fernando. To właśnie niemiecka firma sprezentowała Alonso ten kask by mógł jeździć bezpiecznie i stylowo. Czyli pomieszanie z poplątaniem - mistrz świata F1 jeżdżący w Schubercie dla zespołu Ferrari dostaje prezenty od Ducati, które tak naprawdę nie są produkcji włoskiej tylko niemieckiej, a tak w ogóle to już całkiem nie wiadomo o co chodzi...

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij