[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kask mistrzów sprzedany!

Specjalnie pomalowany na różowo i podpisany przez 12 gwiazd MotoGP, które łącznie zdobyły aż 58 tytułów mistrza świata został sprzedany na charytatywnej aukcji internetowej.

Cała akcja nazywa się „Casco Stop Cancer”, czyli „kask stop rakowi” została wymyślona przez Oscara Haro – dyrektora sportowego zespołu LCR Honda, oraz studenta Alberto Hernandeza. Kasa za kask ma być przeznaczona na walkę z różnymi odmianami raka i zostanie wpłacona na konto organizacji AECC (Hiszpańskie stowarzyszenie na rzecz walki z rakiem).

Na pomalowanej na różowo skorupie AGV podpisali się Giacomo Agostini, Valentino Rossi, Jorge Lorenzo, Marc Márquez, Dani Pedrosa, Angel Nieto, Wayne Rainey, Loris Capirossi, Wayne Gardner, Àlex Crivillé, Scott Russell i Randy Mamola. Kask został sprzedany za bagatela 255 000 Euro, a kupił go… nowy tytularny sponsor zespołu LCR – szef firmy CWM Anthony Constantinou.

zobacz galerię

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij