Kaski BMW z 5-letnią gwarancją!

BMW to nie tylko motocykle, to również mnóstwo akcesoriów i ubrań motocyklowych. Ekipa z Bawarii od zawsze duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo - wystarczy spojrzeć na kaski motocyklowe.

Kask motocyklowy, czyli wyglądać dobrze czy być bezpiecznym na drodze?

Wielu motocyklistów zadaje sobie to pytanie. A jako, że każdy lubi dobrze wyglądać wielu dokonuje niewłaściwego wyboru.
Na szczęście właściciele kasków BMW Motorrad nie muszą sobie zaprzątać głowy tym pytaniem!

BMW Motorrad jest bezkompromisowe jeśli chodzi o bezpieczeństwo. A kaski BMW łączą niemiecką solidność, z wykonaniem na najwyższym poziomie, bezpieczeństwem oraz ciekawym wyglądem. Wystarczy spojrzeć na integralny kask z carbonu (Carbon System), czy kaski dedykowane na ciężkie enduro (jak np. BMW R 1250 GS). W ofercie są również stylowe jety oraz ulubione przez turystów kaski z otwieraną szczęką.

Kask chroni to, co mamy najcenniejszego, więc nie warto na nim oszczędzać. Często się zdarza, że dobry kask to inwestycja na lata.

Potwierdzeniem solidności i wysokiej odporności na zużycie jest fabryczna gwarancja wydłużona aż do 5 lat! Dotyczy ona wszystkich kasków BMW zakupionych u autoryzowanych dealerów od stycznia 2020 roku.

To nie koniec dobrych wiadomości z BMW! Zakup kasku BMW jest premiowany voucherem o wartości 100 euro na kolejne zakupy o wartości minimum 2500 zł! Ta promocja trwa do końca lipca 2020 roku i jak najbardziej łączy się z promocją na wydłużenie gwarancji na każdy kask BMW Motorrad.