Katalog Motocykle 2021. Na 170 stronach aż 427 modeli!

Do punktów sprzedaży trafił już nasz Katalog Motocykli. Na 170 stronach znajdziecie 427 modeli ze szczegółowymi opisami, danymi technicznymi i zdjęciami. To prawdziwe kompendium wiedzy o rynku motocyklowych nowości.

Katalog Motocykle 2021 Unsplash/MPP

Suzuki Hayabusa i GSX-S 1000, Harley-Davidson Pan America, a nawet MV Agusta Rush – to niektóre z nowości, jakie możecie zobaczyć w naszym Katalogu Motocykle 2021. Każdy został opatrzony szczegółowym opisem, tabelą z danymi technicznymi oraz zdjęciem aktualnej wersji. Oprócz tego przygotowaliśmy przegląd najważniejszych motocykli tego sezonu oraz kilka stron dotyczących aktualności z torów wyścigowych.

Przygotowanie tegorocznej edycji katalogu było nie lada wyzwaniem. Z powodu stanu pandemii odwołano ubiegłoroczne targi Intermot i EICMA, które były dla nas zawsze kopalnią informacji na temat nowych modeli. Na szczęście importerzy i dealerzy stanęli na wysokości zadania i dostarczyli wszystko, co niezbędne, byśmy mogli przedstawić wam wiarygodne informacje.

Tegoroczne oferty większości producentów przetrzebiła norma euro 5, zniknęło wiele popularnych i ciekawych motocykli. Największe straty poniósł bez wątpienia Harley-Davidson, z którego oferty zniknęły wszystkie Sportstery. Yamaha pożegnała FJR1300 i XTZ 1200 Super Tenere, a Honda VFR 800.

Z drugiej jednak strony producenci zadbali o to, by nie zabrakło nowych modeli. Już na początku roku trwała cicha walka o to, kto jako pierwszy pokaże motocykl z radarem. Ducati pierwsze się pochwaliło, ale to BMW modelem R 1250 RT wygrało tę krótką bitwę. Także KTM odważnie wszedł w technologię laserową prezentując model 1290 Super Adventure z aktywnym tempomatem sterowanym tą technologią.

Katalog Motocykle 2021MPP

Coraz lepiej wygląda segment najmocniejszych nakedów. Po ubiegłorocznych nowościach – Kawasaki Z H2 i Ducati Streetfighterze V4, KTM pokazał limitowaną wersję 1290 Super Duke RR, Suzuki nowego GSX-S-a 1000, a Triumph pozamiatał przepotężnym Speed Triple'em 1200. Nie zawiodła również Aprilia z odświeżonym Tuono V4 1100.

Jedną z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych nowości była bez wątpienia Multistrada V4. Ducati zdecydowało się zastosować w tym motocyklu silnik z klasycznym rozrządem, zamiast typowej dla tego producenta technologii desmo. Coraz śmielej poczynają sobie lifestylowe sporty – trend zapoczątkowała dwa lata temu Honda modelem CBR 650 R. W ubiegłym roku ofertę uzupełniła Aprilia RS 660. W stawce jest jeszcze Kawasaki Ninja 650, a do ataku na ten segment szykuje się Yamaha z modelem YZF-R7. Okazuje się, że moc w okolicy 100 KM może dawać sporo frajdy.

Prawda, że sporo tych ciekawych nowości? Już dziś rozejrzyj się za naszym Katalogiem Motocykle 2021!

Zobacz również:
Kielecka policja na podstawie nagrań z drona nakłada mandaty za niestosowanie się do obowiązku utrzymywania odpowiedniego odstępu od poprzedzającego pojazdu. Problem w tym, że to niezgodne z prawem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA