Katalog Motocykle 2022 już jest. Czeka na was 337 motocyklowych nowości!

Do kiosków i punktów sprzedaży trafił najnowszy Katalog Motocykle, a w nim 337 nowości motocyklowych, od 125 aż do największych pojemności. Do każdego z nich ceny, szczegółowe dane techniczne, zdjęcie i opis.

Katalog Motocykle 2022 MPP

Katalog Motocykle od lat cieszy się waszym niesłabnącym zainteresowaniem. W jednym miejscu zebraliśmy niemal wszystkie nowe motocykle oferowane dziś przez importerów i dealerów. To niezwykle wygodne narzędzie, by łatwo porównać dane techniczne i właściwości różnych modeli, bez konieczności przekopywania się przez pół internetu.

Wzorem lat ubiegłych uwzględniliśmy pełen przekrój jednośladów – od 125, których oferta na polskim rynku jest ogromna, przez motocykle crossowe, aż po większe pojemności. W katalogu znalazły się takie nowości, jak Suzuki GSX-S1000GT, Harley-Davidson Nightster, czy Triumph Tiger 1200. Każdy model opatrzyliśmy szczegółowym opisem, tabelą z danymi technicznymi oraz zdjęciem aktualnej wersji. Oprócz tego w Katalogu znajdziesz przegląd najważniejszych nowości tego sezonu oraz aktualności z torów wyścigowych.

Katalog Motocykle 2022MPP

Tradycyjnie już, podczas pracy nad Katalogiem, zaskoczyła nas liczba ciekawych premier, przygotowanych przez producentów. Zupełnie inaczej wygląda to kiedy od czasu do czasu czyta się komunikat prasowy, a inaczej kiedy wszystkie takie nowości zbierze się w jednym miejscu. Wniosek jest jeden – mimo kryzysów i nieustającego nacisku ekologicznego lobby branża się rozwija i wciąż ma sporo do zaproponowania.

Cieszy nas aktywność producentów chińskich, bo dzięki nim rośnie konkurencja, a to dla nas, nabywców zawsze dobra wiadomość. Bardzo dobrze wygląda strategia Royala Enfielda, który konsekwentnie pokazuje nowe motocykle, podoba nam się rozwój MV Agusty, szczególnie na polskim rynku. Cieszy nas rosnąca w siłę sieć sprzedaży Triumpha, z zainteresowaniem obserwujemy to, co dzieje się u Harleya-Davidsona, bo Amerykanie obrali zaiste ciekawy kierunek.

Moglibyśmy tak wymieniać bardzo długo, jednak zapraszamy was po prostu do zakupu i lektury Katalogu Motocykle 2022 i zabawienia się w analityków na własna rękę. Zapewniamy, że to ogromna frajda, ale też ryzyko rozbudzenia trudnej do opanowania potrzeby posiadania kolejnego motocykla…

Przeczytaj także: motocyklowe nowości 2022.

Zobacz również:
REKLAMA