Katalog części BMW

W katalogu BMW znajdziesz części do wszystkich motocykli BMW wyprodukowanych po 1948 roku. Bardzo przydatna rzecz kiedy masz unikatowy model, lub potrzebujesz numeru katalogowego części by zamówić ją u producenta.

Katalog znajdziecie na stronie www.realoem.com. Witryna nie wygląda może zbyt widowiskowo ale jest w języku polskim i zawiera ogromną ilość przydatnych danych. Wyszukiwarka jest prosta w obsłudze i jeśli dobrze wiesz jaki masz motocykl (a o to chyba nie trudno) nie będziesz miał problemu ze znalezieniem odpowiedniej części. Oprócz numerów części na stronie znajduje się także ogromna baza rysunków i schematów. Części możesz również poszukać za pomocą numeru VIN twojego sprzęta oraz numeru uszkodzonego elementu który chcesz wymienić. Mimo niewielkich błędów językowych strona jest czytelna i wynagradza niedoróbki ogromną zawartością. Dodatkową zaletą jest fakt, że witryna obsługiwana jest w 19 językach jeśli więc nagle zachce ci się poszukać części do swojej beemki w języku chińskim lub rosyjskim to droga wolna!

Zobacz również:
Partsfinder to sprytna wyszukiwarka części, dająca możliwość prostego i szybkiego zakupu części oraz materiałów eksploatacyjnych do twojego motocykla. Wersja 2.0 wprowadza nowe usprawnienia, które czynią wyszukiwanie jeszcze łatwiejszym i bardziej intuicyjnym.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA