[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kawasaki Versys X-300, nowe turystyczne enduro z Akashi

Czy 39 KM i 400 kilometrów zasięgu wystarczy by zacząć przygodę z motocyklową turystyką? Kawasaki twierdzi, że tak i pokazuje najmniejszego Versysa X-300.

Kawasaki Versys X-300

Oto Kawasaki Versys X-300, najmniejszy z ekipy turystycznych enduro z Akashi.

Jego sercem jest znany z modeli Z 300 i Ninja 300 dwucylindrowy, 8-zaworowy silnik o pojemności 296 cm3 i mocy 39 KM, co przy masie ok 170 kg powinno zapewnić znośną dynamikę.

Jak na sprzęt gotowy do zjechania z asfaltu przystało, motocykl toczy się na kołach o średnicy 19 i 17 cali i ma siodło na wysokości 800 mm.

17 litrowy zbiornik zapewnić ma zasięg w okolicach 400 km, zaś wsparte ABS-em hamulce Nissin (z przodu dwutłoczkowy zacisk i tarcza o śr. 290 mm, z tyłu dwutłoczkowy zacisk i tarcz 220 mm) poczucie bezpieczeństwa.

Do maszyny przewidziano liczne, przydatne w podróży akcesoria; kufry, handbary, dodatkowe reflektory etc.

zobacz galerię

Zobacz również:
Najnowszy, luksusowy i wszystkomający Indian Roadmaster Elite jest ściśle limitowany. Planowana produkcja ma się zamknąć na 200 sztukach, z czego do Europy trafi jedynie 67 takich motocykli. Jeśli lubisz wyróżniać się w tłumie, to nie trać czasu!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij