Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kawasaki Z250 na rynku japońskim

W ślad za Z800, którego test opublikujemy w marcowym MOTOCYKLU (porównanie z Yamahą FZ8) Japończycy z Kawasaki zaprezentowali małego Zeta.

Z250 na razie pojawi się tylko w Japonii,ale nie wykluczone że tak jak Ninja 300 trafi też do Europy i obu Ameryk. Póki co nie wiadomo wiele, poza tym że będzie napędzana najprawdopodobniej znanym z Ninji 250 dwucylindrowym piecem, osadzonym w grzbietowej ramie ze stali. Nie ma danych technicznych ani oczywiście cen. Są za to zdjęcia które możecie oglądać galerii poniżej. Motocykl jest bardzo podobny do Z800, ma agresywne, ostre linie i może się podobać. Kiedy tylko pojawi się więcej informacji na jego temat na pewno damy znać.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ