Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kawasaki Z800 - garbusek?

Fotki wyciekły z azjatyckiej części świata i przedstawiają planowanego na 2013 Z800 czyli następcę Z750.

Wygląda na to że Kawasaki wraca do maksymy "nie ma to jak większa pojemność" i znowu rozwierca swoje silniki. Piec z popularnego i dobrze znanego Z750 zostanie rozwiercony do 800. Zmieni się też design motocykla. Kawasaki wyraźnie idzie w kierunku garbusków, ten styl widać w nowych ER6, a po raz pierwszy pojawił się w ostatniej wersji Z1000. Styl jaki prezentuje teraz Kawasaki powoduje że trudno pomylić go z jakąkolwiek konkurencją.

Duże wystawy motocyklowe zbliżają się wielkimi krokami, więc jest szansa, że bądź w Kolonii bądź w Mediolanie zobaczymy nowe modele zielonych. Zmianom mają być też poddane ZX-6R (powrót do pojemności 636), Ninja 250 (prawdopodobnie zwiększona do 300 cm3 pojemność).zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij