[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
1.0

Kawasaki ZX-10R - powrót do serwisu

Najnowsze Kawasaki ZX-10R nie może uznać początku swojej kariery za wyjątkowo udany. Najpierw problemem był silnik, który spowodował opóźnienie premiery w Europie, a w USA wszyscy szczęśliwi właściciele wracali do serwisów na wymianę pieca. Teraz czas na elektrykę.

Póki co sytuacja nie jest poważna, ale na wszelki wypadek Kawasaki chce aby wszyscy właściciele ZX-10R z tego roku wpadli do serwisu na krótką kontrolę. Powodem ma być ocieranie wiązki elektrycznej o elementy ramy co może spowodować przetarcie wiązki i awarię elektryki. Taka sytuacja miała już miejsce w kilku motocyklach i Kawasaki woli dmuchać na zimne. Jeśli więc jesteś właścicielem nowiutkiej litrowej Ninji zadzwoń do najbliższego serwisu i zapytaj jak sprawa wygląda.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij