Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kawasaki na koksie

Kawasaki jechało na koksie...I nie chodzi tutaj bynajmniej o nową megamocną Ninję.. Ciężarówka zespołu wyścigowego Kawasaki startującego w WSBK została zatrzymana podczas powrotu z Assen na promie w Dover podczas próby wjechania do Anglii. Na jej pokładzie znaleziono 8 kg KOKAINY, 71 kg AMFETAMINY i ponad 100 kg TRAWKI, a na dokładkę broń i naboje...

Szef zespołu Paul Bird oczywiście zaprzecza jakoby sam zespół Kawasaki miał z tym zdarzeniem bezpośredni związek, a za próbą przewozu narkotyków stoi któryś z gangów narkotykowych. Ciężarówki miały zostać jedynie wykorzystane przez przestępców do przewozu nielegalnego towaru na Wyspy. Kierowcy ciężarówek zostali zatrzymani, a po przesłuchaniu wypuszczeni za kaucją.

Paul Bird:

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ