REKLAMA

Kawasaki oszczędnie na EICMA

Kawasaki oprócz wcześniej opisywanego modelu H2 na sezon 2016 pokazało skuter J125 i kilka nowych wersji istniejących modeli, np. Z800 i Z1000 w wersji Sugomi.

Kawasaki nie szaleje z nowościami na 2016. Podczas targów EICMA pojawił się zaledwie nowy skuter klasy 125, bliźniaczo podobny do J300, oraz kilka modeli w nowym ubranku stylistycznym. Najciekawsze z nich to zdecydowanie Z 800 i Z 1000 w wersjach Sugomi.

Czarno-szkarłatne malowanie, oraz stylistyczne dodatki anodowane właśnie na szkarłatny kolor dopełnia carbonowy wydech Akrapovicia. Niby wielkiego szału nie ma, ale stylistycznie to bardzo ciekawa propozycja. nie zabrakło oczywiście też nowej "dziesiątki" czyli ZX-10R, także w wersji "winter test" nawiązującej do trwających właśnie zimowych testów w kategorii World Superbike.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Decydując się na nowe BMW G 310 GS zyskujesz dwa razy. Po pierwsze dlatego, że kupujesz nowy motocykl w świetnej cenie. Po drugie, do każdej maszyny dodawany jest pakiet akcesoriów. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA