[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kawiarniana hybryda

     

     Australijczyk Tim Cameron wie jak łamać wszelkie kanony w budowie motocykli. Takie maszyny jak Traverston V-Rex czy VR-2 szokowały już w przeszłości. Teraz przyszła kolej na maszynę z napędem hybrydowym. CAF-E, bo tak zwie się ten projekt, jest napędzany dwoma silnikami. Pierwszy z nich to dwucylindrowa jednostka benzynowa wyposażona w dwie turbosprężarki, drugim jest silnik elektryczny zasilany z litowo-jonowych ogniw elektrycznych. Co ciekawe za przeniesienie napędu odpowiada bezstopniowa przekładnia CVT, która powstała na bazie układu Toyota Synergy Drive. Nad wszystkim czuwa komputer,  który dostosowuje wszelkie parametry pracy obydwóch jednostek do aktualnego obciążenia.

     Połączenie zaawansowanej technologii z niebanalną stylistyką  pozwoliło stworzyć rasowego Cafe Racera przyszłości. Cena tego cacka ma oscylować w granicach 25 tysięcy Euro.  Więcej na: www.timcamerondesign.com.au

Zobacz również:
Polski importer motocykli Triumph przygotował wyjątkową ofertę wyprzedażową modelu Street Triple R z rocznika 2019. Pakiet korzyści wynosi nawet 12 126 zł!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA