[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Keeway RKF 125i - nowy naked na kategorię A1/B

Kolejny model ze stajni Keewaya - RKF 125i - właśnie trafił do dealerów! 

RKF 125i to naked stworzony z myślą o motocyklistach posiadających kategorię prawa jazdy A1 lub B (minimum od 3 lat). Wygląd nowej maszyny Keewaya przykuwa uwagę - ciekawe linie, ładnie wyprofilowany zadupek, ledowe oświetlenie, elektroniczny wyświetlacz, a nawet przednia tarcza hamulcowa typu wave. Wszystko to sprawia, że RKF jest oryginalny i wyróżnia się na tle konkurentów. 

Motocykl napędza chłodzony cieczą, czterozaworowy silnik generujący 11 KM. To przeciętny wynik tym bardziej, że limit prawny (kat. A1/B) pozwala na maksymalne 15 KM. Mimo wszystko RKF jest mocniejszy od wielu konkurentów (np. Honda CB 125 F - 10,6 KM).

REKLAMA

Motocykl toczy się na 17-calowych kołach z oponami w rozmiarach 100/80 z przodu i 130/70 z tyłu. Za hamowanie odpowiada 260 mm tarcza z przodu oraz 240 mm tarcza z tyłu. 

Czym jest CBS? To tzw. kombinowany układ hamulcowy (Combined Brake System) oznacza, że po naciśnięciu klamki hamulca przedniego układ rozdziela siłę hamowania na zaciski przedniej i tylnej tarczy hamulcowej.

Za nowego Keewaya RKF zapłacisz 9 400 zł. To dość wysoka cena, ale nie najwyższa w tym segmencie – np. Honda CB 125 F kosztuje 11 900 zł.

RKF do wyboru w kolorze czarnym i białym.

Więcej na http://www.keewaypoland.com/

zobacz galerię

Zobacz również:
Yamaha ujawniła szczegóły dotyczące nowej trzysetki - YZF-R3 2019. Jak wygląda mały przecinak na kategorię A2?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA