Keeway RKF 125i - nowy naked na kategorię A1/B

Kolejny model ze stajni Keewaya - RKF 125i - właśnie trafił do dealerów! 

RKF 125i to naked stworzony z myślą o motocyklistach posiadających kategorię prawa jazdy A1 lub B (minimum od 3 lat). Wygląd nowej maszyny Keewaya przykuwa uwagę - ciekawe linie, ładnie wyprofilowany zadupek, ledowe oświetlenie, elektroniczny wyświetlacz, a nawet przednia tarcza hamulcowa typu wave. Wszystko to sprawia, że RKF jest oryginalny i wyróżnia się na tle konkurentów. 

Motocykl napędza chłodzony cieczą, czterozaworowy silnik generujący 11 KM. To przeciętny wynik tym bardziej, że limit prawny (kat. A1/B) pozwala na maksymalne 15 KM. Mimo wszystko RKF jest mocniejszy od wielu konkurentów (np. Honda CB 125 F - 10,6 KM).

Keeway
Keeway
Keeway

Motocykl toczy się na 17-calowych kołach z oponami w rozmiarach 100/80 z przodu i 130/70 z tyłu. Za hamowanie odpowiada 260 mm tarcza z przodu oraz 240 mm tarcza z tyłu. 

Czym jest CBS? To tzw. kombinowany układ hamulcowy (Combined Brake System) oznacza, że po naciśnięciu klamki hamulca przedniego układ rozdziela siłę hamowania na zaciski przedniej i tylnej tarczy hamulcowej.

Keeway
Keeway

Za nowego Keewaya RKF zapłacisz 9 400 zł. To dość wysoka cena, ale nie najwyższa w tym segmencie – np. Honda CB 125 F kosztuje 11 900 zł.

RKF do wyboru w kolorze czarnym i białym.

Więcej na http://www.keewaypoland.com/

Zobacz również:
REKLAMA